"Львів" – "Ворскла" – 0:2

«Львів» – «Ворскла» – 0:2

Це був виїзний матч «Ворскли» на домашній арені, оскільки у першому колі – у зв’язку з підготовкою стадіону у Полтаві до ігор у Лізі Європи УЄФА – свій домашній матч зі «Львовом» «Ворскла» зіграла на виїзді. Незвичайним чи навіть історичним він став ще й з іншої причини – вперше в історії Української професійної ліги суддівська бригада матчу елітного дивізіону складалася повністю із представниць прекрасної статі.
Для обох команд гра була принциповою. Львів’яни напередодні перемогли київське «Динамо» і наблизилися до екватора турнірної таблиці, а «Олександрія» втратила два очки з «Десною», що давало «Ворсклі» можливість ближче підійти до третього місця. Тож початок матчу став багатообіцяючим – команди відразу створили небезпечні моменти. Першими перевірили суперників на міцність воріт Бандура та Кулач. «Ворскла» усе більш упевнено заявляла про свій намір перемогти. Треба відзначити удари Коломойця після навісу Ребенка зі «стандарту» та Кулача з дальньої дистанції. «Львів» не встигав перебудовуватися і хибив в обороні. На двадцятій хвилині після помилки захисників гостей Коломоєць сильно влучив у праву штангу, а на добиванні опинився Ребенок – 1:0!
«Ворскла» не стала збавляти темп. В ігровому плані її перевага втілилася в кілька нереалізованих моментів біля чужих воріт. Однак ударам Скляра, Пердути, Коломойця, Кулача не вистачало точності для того, щоб подвоїти результат. Усе вийшло у 18-річного ганійського самородка Якубу, який за «Ворсклу» забив свій перший м’яч. На 39-й хвилині він прийняв м’яч від Коломойця і відправив його у ворота суперників, чим викликав шквал емоцій у ворсклянській фан-зоні – 2:0!
З початком другого тайму гості значно активізувалися. Особливо запам’ятався небезпечний вихід воротаря «ворсклян» у дальній кут карного майданчика. З цієї причини він не зміг випередити атакуючого Бруно, і якби той не помилився, ще невідомо, як би склалася подальша доля матчу. Під кінець «Львів» майже змирився з поразкою, а полтавці особливо не квапилися в атаку. Чотири хвилини компенсованого часу на табло теж нічого не змінили.
Команду «Ворскли» у звітній грі захищали: Шуст, Пердута, Чеснаков, Чижов, Якубу (Карека, 61), Скляр, Шарпар, Сапай, Кулач (Сергійчук, 85), Ребенок (Саків, 90+4), Коломоєць.
Результати інших матчів 14-го туру: «Маріуполь» – «Арсенал» – 1:0, «Шахтар» – «Динамо» – 2:1, «Олександрія» – «Десна» – 1:1, «Чорноморець» – «Зоря» – 0:3, «Олімпік» – «Карпати» – 1:2.
Наступний домашній матч «Ворскла» зіграла в рамках групового турніру Ліги Європи УЄФА з азербайджанським «Карабахом» 8 листопада. Матч закінчився, коли тираж цього номера «Зорі Полтавщини» було надруковано, тож звіт про гру читайте у найближчому випуску нашого часопису.