Майстерність і чуйність професіоналів

Наше суспільство перебуває в процесі реформування, змін. Як свідчить практика, не все, що відбувається, дає негайний позитивний результат. Це стосується й такого важливого питання, як охорона здоров’я.
Добре, що тут маємо позитивні приклади, які повинні стати надбанням усього суспільства. Ми, група полтавців особливої категорії, які пройшли нелегкий життєвий шлях, – учасники війни, бойових дій, інваліди війни, ліквідатори аварії на ЧАЕС, військовослужбовці, які захищають сьогодні від агресії територіальну цілісність країни, – із власного досвіду хочемо це підтвердити. Мова йде про хірургічне відділення комунального закладу “Полтавський обласний клінічний госпіталь для ветеранів війни” Полтавської обласної ради. Це відділення є одним з кращих у закладі.

Із перших днів перебування на лікуванні хворі проходять тут сучасне інструментально-діагностичне обстеження та лікування. У відділенні, окрім лікування, пацієнти отримують якісне, збалансоване згідно з дієтичними нормами харчування. Позитивна психоемоційна атмосфера, створена колективом відділення, допомагає одужувати. Колектив медичних працівників працює, як єдиний злагоджений механізм. Чуйне та доброзичливе ставлення до хворих з боку лікарів, медсестер та працівників харчоблоку сприяє відновленню здоров’я ветеранів та інвалідів війни. За це – найщиріша вдячність керівнику хірургічного відділення, кандидату медичних наук Володимиру Садовенку й усьому колективу фахівців відділення, який, за словами 85-річного ветерана Довіра Хамзовіча Абдрашитова, діє як швейцарський годинник. Високу оцінку професіоналізму медиків дав і заслужений лікар України, член акредитаційної комісії лікувально-профілактичних закладів МОЗ України, полковник у відставці Петро Васильович Маційчук.
Учасник бойових дій, полковник запасу Василь Михайлович Хитрий та учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, інвалід війни 2-ї групи, старший лейтенант запасу Анатолій Іванович Науменко, які перебували в госпіталі на профілактичному лікуванні, відзначили високий рівень професіоналізму й уважне ставлення до хворих старшої медсестри відділення Любові Бурдили та медсестри фізкабінету Людмили Бойко.
Особливо турботливе ставлення до хворих з боку лікаря Вадима Нілька, медсестер Марини Олефір і Олени Бондаренко, постової медсестри Галини Воскобойко відзначають учасники бойових дій Михайло Іванович Карнаух, полковник у відставці Василь Семенович Терещенко, старший прапорщик Дмитро Олександрович Бурлай.
Інваліди Великої Вітчизняної війни 2-ї групи, підполковник МВС Микола Пилипович Макуха, капітан у відставці Дмитро Панасович Мікотенко вдячні за високу професійну майстерність кухарю Ірині Грицієнко та буфетниці Аллі Беленко.
Особисто від себе хочу висловити найщирішу подяку за турботу, уважність, тепло людських стосунків з боку медичного персоналу, який бере участь у підготовці, проведенні операцій та в післяопераційному лікуванні хворих. Коли бачиш, як з операційної виходять стомлені після тривалого оперування і задоволені його результатом медики, розумієш, що завдяки злагодженим діям колективу професіоналів високого класу хвороба відступила ще від одного хворого. Тож усьому колективу медичних працівників Полтавського госпіталю інвалідів війни зичу миру, міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, особистого щастя, невичерпної енергії, успіхів у роботі, збереження чуйності та високої майстерності, так необхідних кожному з нас.

За дорученням пацієнтів хірургічного відділення Полтавського госпіталю інвалідів війни полковник у відставці, інвалід війни 2-ї групи
Володимир ШКАРІН.

Поділися:

Добавить комментарий