“Маріуполь” – “Ворскла” – 1:0

Напередодні гостьового матчу “Ворскли” із “Маріуполем” була оприлюднена цікава статистика. П’ять років поспіль “ворскляни” не програвали маріупольцям на їхньому полі. За полтавську команду були і результати останніх “виїзних” матчів нинішньої першості з іншими командами УПЛ та азербайджанським “Карабахом”. В усіх “Ворскла” святкувала перемогу.
Головний тренер полтавців Василь Сачко, який наголошував, що перерва в чемпіонаті, пов’язана із матчами збірної, стане “ковтком повітря” для команди, яка досить довгий час грала в трьох турнірах одночасно. Тож вболівальники полтавського клубу очікували, що їхні улюбленці після відпочинку зможуть перемогти, адже турнірна ситуація для “Ворскли” загострюється.

На жаль, не так сталося, як гадалося… Хоч матч і виявився по справжньому бойовим, з великою кількістю небезпечних моментів, але результат, зафіксований на табло, засмутив. Відверто кажучи, поразки полтавці не заслуговували. І “награли” щонайменше на один гол. Та футбольна доля розпорядилася інакше. Можливо, покарала “ворсклян” за втрачені в першому таймі моменти.
Судіть самі, у першій половині гри мали реальні шанси відзначитися Коломоєць, Кулач, Скляр, Сапай… Щоправда, засмутити Шуста чи не на самому початку матчу міг і Вакула, та воротар полтавців впорався із дуже підступним ударом. Так само впевнено “розряджав” усі небезпеки біля власних воріт і Гальчук. Тож на перерву команди пішли за бойової нічиєї – 0:0.
Одразу ж після перерви маріупольці провели кілька небезпечних атак. Шуст врятував свою команду після “пострілу” Борячука, але потім була 57 хвилина… Вийшовши на заміну, дуже невпевнено зіграв Даллку, і Зубков реалізував свій момент на всі сто відсотків. Як то кажуть, такі м’ячі не беруться – 1:0.
Цей невтішний для “ворсклян” рахунок протримався до фінального свистка, хоча врятувати гру мали можливість, наприклад, Кулач чи Сергійчук. Та м’яч вперто не йшов у ворота. Прикра поразка, яка до максимуму загострила боротьбу у середині турнірної таблиці. “Ворскла” поки що зберігає 4 сходинку, але наступний матч гратиме із “Олександрією”, яка у звітному турі переграла “Динамо” й піднялася на друге місце у чемпіонаті. Полтавцям на п’яти наступають той же “Маріуполь”, а також “Десна” і “Зоря”.
Коучу полтавців є про що замислитися, хоча на післяматчевій конференції Василь Сачко зазначив, що особливих претензій до гравців не має.
“Вони – молодці, вони старалися, віддавалися на полі. Ті помилки, що ми їх припускаємось, – це окрема тема. Є бажання, старання. А є майстерність. Десь індивідуальної майстерності нам сьогодні й не вистачило для того, щоб забити м’яч…
У першому таймі за гольовими нагодами у нас була перевага. Але ми їх розтринькали… Такі поразки не повинні вибивати нас із колії. Будемо готуватися далі, попереду багато цікавого”, – сказав Василь Сачко.
Кольори “Ворскли” у звітній грі захищали: Шуст, Артур (Ребенок, 46), Саків, Сапай (Сергійчук, 81), Чижов (Даллку, 54), Пердута, Чеснаков, Шарпар, Скляр, Коломоєць, Кулач.
Результати інших матчів 16 туру: “Карпати” – “Десна” – 0:2, “Шахтар” – ФК “Львів” – 0:0, “Чорноморець” – “Арсенал” – 2:1, “Олімпік” – “Зоря” – 1:1, “Олександрія” – “Динамо” – 2:1.