Масова вакцинація осіб  вікової категорії 65+

Масова вакцинація осіб вікової категорії 65+

На Полтавщині триває масове щеплення людей віком від 65 років вакциною AstraZeneca-SKBio.
«Наприкінці квітня Полтавська область отримала 13 500 доз вакцини. Вакцинацію проводять у 79 спеціальних пунктах на базах Центрів ПМСД й амбулаторій. Результативною боротьба з поширенням коронавірусної інфекції буде тільки тоді, коли вона спільна. Коли держава, область і, що важливо, територіальні громади працюють у синергії», – зауважив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.
Щеплення від коронавірусу вакциною AstraZeneca-SKBio у Центрі ПМСД № 1 зробило подружжя Мирних – Тамара Володимирівна і Володимир Михайлович. «Виявили бажання вакцинуватися. Чому? Хочеться довше пожити, бути здоровими. Прагнемо не нести загрози людям, не наражати на небезпеку оточуючих й самим убезпечитися від хвороби. Робимо щеплення і всім радимо дбати про своє здоров’я і бути відповідальними», – говорить Тамара Мирна.
Нагадаємо, в Україні триває вакцинація проти COVID-19 людей, старших 65 років. Пріоритет надається людям поважного віку та людям, які мають неінфекційні хронічні захворювання. Зокрема цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, хвороби органів дихання та нирок. На щеплення можна записатися через сімейного лікаря або реєстратуру найближчого до вас пункту щеплення. Адреси та телефони таких пунктів можна знайти на сайті про вакцинацію проти COVID-19 – vaccination. covid19.gov.ua. Для отримання щеплення необхідно мати із собою паспорт та ідентифікаційний код.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

Добавить комментарий