Медалісти й учасники Олімпіади, які представляли наш край, отримали грошові премії

Медалісти й учасники Олімпіади, які представляли наш край, отримали грошові премії

Відбулася зустріч керівників Полтавської області з учасниками й призерами ХХХІІ літніх Олімпійських ігор та їхніми тренерами. Спортсменів вітали голова облдержадміністрації Олег Синєгубов, голова обласної ради Олександр Біленький та голова обласного відділення Національного Олімпійського комітету України Олександр Удовіченко.

Під оплески до зали увійшли чемпіон ХХХІІ літніх Олімпійських ігор з греко-римської боротьби Жан Беленюк, срібний призер із боксу Олександр Хижняк, володарка «срібла» і «бронзи» Людмила Лузан та учасники ігор у Токіо Ленур Теміров, Людмила Кукліновська, Дмитро Янчук, Павло Алтухов та Марія Кічасова-Скорик. Спортсменам було вручено сертифікати на грошові винагороди й індивідуальні м’які іграшки, які власноруч виготовили юні шанувальники спорту з різних навчальних закладів Полтавщини.
Сертифікати на суму 1 мільйон 500 тисяч гривень від Полтавської обласної ради та Полтавської обласної державної адміністрації отримали Жан Беленюк, Людмила Лузан, Олександр Хижняк. А їхнім тренерам – Анатолію Каханевичу, Миколі Мацапурі, Олександру Хижняку-старшому вручили сертифікати на суму 250 тисяч гривень.
Сертифікати на 100 тисяч гривень вручено учасникам Олімпійських ігор та їхнім тренерам: Марії Кічасовій-Скорик, Сергію Кічасову, Ленуру Темірову, Анатолію Коханевичу, Людмилі Кукліновській, Дмитру Янчуку, Павлу Алтухову. Сертифікати на 100 тисяч гривень для дзюдоїстки Єлизавети Каланіної та її тренера Василя Волошина доручено передати директору школи вищої спортивної майстерності Полтавської обласної ради Костянтину Семенязі.
Нагадаємо: нещодавно мешканцям обласного центру Олександру Хижняку і його батьку та тренеру Олександру Хижняку-старшому сертифікати на отримання грошової винагороди в розмірі 500 тисяч гривень вручив міський голова Полтави Олександр Мамай.

Підготовлено за матеріалами офіційних веб-порталів Полтавської ОДА та Полтавської міської ради.

Поділися:

Добавить комментарий