Медицина – покликання і доля

Медицина – покликання і доля

Шостого жовтня відзначив 70-річчя видатний медик, шанований
на Полтавщині та в усій нашій державі чоловік, заслужений лікар
України, завідуючий урологічним відділенням КП “Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М. В. Скліфосовського Полтавської обласної ради”
Анатолій Федорович
ФІЛОНЕНКО.

Анатолій Федорович більше 40 років свої знання та вміння віддає справі, якій присвятив усе своє життя, – лікуванню хворих урологічного профілю.
Після закінчення в 1978 році Полтавського медичного стоматологічного інституту працював лікарем-урологом Полтавської районної лікарні. З 1982-го по 1985 рік навчався у клінічній ординатурі на кафедрі урології Полтавського медичного стоматологічного інституту, після закінчення якої працював лікарем-урологом 3-ї міської поліклініки. У 1986 році переведений на посаду лікаря-ординатора урологічного відділення Полтавської обласної клінічної лікарні. У 1994 році призначений і працює по цей час завідувачем урологічного відділення КП “Полтавська обласна клінічна лікарня ім. М. В. Скліфосовського Полтавської обласної ради”.
За цей час значно покращені умови перебування для хворих та медичного персоналу відділення, придбано багато новітньої апаратури для високотехнологічного хірургічного лікування захворювань органів сечостатевої системи. Впровадження сучасних технологій вивело урологічну службу на європейський рівень, що дозволило скоротити строки лікування на 26%, знизити показники тимчасової непрацездатності на 31%, інвалідності – на 16%.
Анатолій Федорович Філоненко значну увагу приділяє підготовці молодих спеціалістів, є керівником лікарів-інтернів. Регулярно підвищує свою професійну підготовку, постійно вивчає наукові праці провідних урологів України та світу. Систематично організовує і проводить науково-практичні конференції для лікарів-урологів Полтавської області. Учасник численних з’їздів, міжнародних конференцій урологів.
Анатолій Філоненко – член Асоціації урологів України, бере активну участь у науковій роботі, є автором наукових статей і має публікації у спеціальних виданнях медичної галузі.
Анатолія Федоровича Філоненка знають та поважають в усіх лікувальних закладах Полтавщини. Цінують за його доброту і щирість, високий професіоналізм, людяність та порядність.
Зичимо нашому ювіляру міцного здоров’я та довголіття, родинного затишку, Божого благословення! Радійте життю, насолоджуйтесь кожним його моментом. Оптимізму Вам і гарного настрою, дорогий Анатолію Федоровичу!

Колектив КП “Полтавська обласна клінічна лікарня
ім. М. В. Скліфосовського Полтавської обласної ради”.

Поділися:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Добавить комментарий