Мелодії  останнього дзвоника

Мелодії останнього дзвоника

Минулої п’ятниці, 24 травня, в загальноосвітніх закладах області, як і у всій Україні, пролунали останні дзвоники. Традиційні урочистості сповістили шкільним родинам про початок літніх канікул. Іще трохи похвилюватися доведеться класам, які складають державну підсумкову атестацію, та цьогорічним випускникам, для яких триває основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання.

У Полтавській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів № 9 Свято останнього дзвоника вигравало яскравими барвами українських вишиванок, адже сорочки-обереги вдягнули й учні, й учителі. Під час урочистої лінійки кращих школярів, які відзначилися в навчанні, спортивних та творчих конкурсах, нагородили похвальними листами й грамотами. Наймолодші учні подарували випускникам на пам’ять про рідну школу символічні дзвіночки. Одинадцятикласники всіх замилували й розчулили, закружлявши у вальсі.
Цікаво, що на згадку про цьогорічних випускників біля школи закрасувалося посаджене ними екзотичне дерево – багряник.
* * *
У Полтавській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів № 26 в рамках Свята останнього дзвоника провели доброчинну акцію на підтримку Артема Могили, який бореться з важкою хворобою. Замість традиційного дарування букетів учителям учні опускали до спеціальної скриньки благодійні внески.
Цьогоріч у шкільній родині два випускних класи. “Екватор” основної сесії ЗНО уже майже пройдений. Але й попереду ще чимало хвилювань. Разом із батьками за майбутніх абітурієнтів вболівають і їхні класні керівники – Олена Миколаївна Грубчак та Ольга Олександрівна Марченко.

Тетяна ПЕТРЕНКО
Журналіст

Добавить комментарий