Міцний музичний коктейль від Piviha-2018

Міцний музичний коктейль від Piviha-2018

НЕЩОДАВНО в серці ландшафтного заказника місцевого значення «Гора Пивиха», що неподалік Градизька Глобинського району, відбувся яскравий за своїм змістом і учасниками фестиваль «Piviha». Захід, започаткований рік тому для привертання уваги громадськості до екологічних проблем Пивихи, перетворився на драйвовий фест екстремального відпочинку й сучасної музики.
На розлогій кручі, з якої відкривається запаморочливо-прекрасний краєвид на Кременчуцьке водосховище, протягом трьох спекотних літніх днів і запальних ночей свою оригінальну творчість у рамках «Piviha-2018» усім любителям української пісні й якісної музики дарували кращі вітчизняні рок-гурти – «ВВ», «Друга Ріка», KOZAK SYSTEM, KADNAY. Усі, хто приїздив на Пивиху (з Кременчука були організовані зручні трансфери), мали змогу побачити й почути улюблених виконавців, зробити з ними фото, разом поспівати й потанцювати під розлогим куполом зіркового неба, а головне – підзарядитися яскравим позитивом і відпочити від щоденних турбот.
Кожен любитель екстремального відпочинку знаходив собі розвагу до смаку – Пивиха вміє розважати! Доки дітлахи розважалися на атракціонах й пустували в компанії професійних аніматорів, перевдягнених у героїв улюблених мультфільмів, їхні батьки мали змогу взяти участь у спортивних змаганнях, здійснити прогулянку на веслах по воді чи пішки по суші, здолати штучні перешкоди на скеледромі й помилуватися надзвичайно мальовничими краєвидами гори Пивихи й Кременчуцького водосховища згори. Цікаво й драйвово було всім – і учасникам фестивалю, і його гостям!..

Юлія ДУМКА-КОНДРАТЬЄВА
“Зоря Полтавщини”

Поділися:

Добавить комментарий