Мінна пастка на зимовій дорозі

Мінна пастка на зимовій дорозі

Трагічна звістка надійшла із буремного сходу. На Донбасі загинув ще один наш земляк, житель селища Нові Санжари, 29-річний Сергій Іванов. Він служив у 54-й окремій механізованій бригаді старшим сержантом, командиром легкоброньованого тягача.

Мінна пастка на зимовій дорозі

У зоні АТО існує правило: техніка має рухатися лише тими дорогами, котрі перевірені. Виїжджати ж на поле дуже ризиковано, адже там можуть бути міни. Вночі легкоброньований тягач підвозив на позиції військовослужбовців. Напередодні землю вкрив сніг. Тож, певно, важко було рухатися раніше протореною колією, її просто замело. На якійсь ділянці дороги техніка з’їхала вбік і потрапила в мінну пастку. Пролунав вибух. П’ять чоловік з тих, хто сидів зверху на тягачі, отримали поранення. А от у командира Сергія Іванова і механіка-водія Дмитра Бєляєва, котрі знаходилися всередині техніки, шансів вижити не було – вони загинули. Бойові побратими розповідають про них, як про вірних і надійних друзів, щирих, відвертих, які любили життя і свою Батьківщину.

Сергія Іванова мобілізували до війська у 2014 році. Він давно вже міг повернутися додому. Але вирішив воювати до перемоги і підписав контракт. Поховали Сергія Іванова у рідних Нових Санжарах. Світла пам’ять про мужнього захисника Вітчизни назавжди збережеться в наших серцях.

Анатолій Васевич

Поділися:

Добавить комментарий