Мультимедійне обладнання  від агрофірми «Добробут» –  для школярів Василівки

Мультимедійне обладнання від агрофірми «Добробут» – для школярів Василівки

Агрофірма «Добробут» агропромхолдингу «Астарта-Київ» подарувала сучасне мультимедійне обладнання Василівській школі, що в Кобеляцькому районі. Воно необхідне для ефективного навчання учнів.

Агрофірма вже кілька років співпрацює з Василівською сільрадою. Минулого року компанія придбала та подарувала сучасне мультимедійне обладнання для місцевої школи. Інтерактивну дошку, ноутбук і проєктор використовуватимуть під час уроків.
Завдяки співпраці біля школи облаштували паркан, необхідний для безпеки учнів. Окрім цього, «Добробут» відновив роботу місцевої свердловини, налагодив сигнал Інтернету по всій території села, придбав та укомплектував електродвигуном витяжку в дитячому садочку.
– Ми вдячні за підтримку агрофірмі «Добробут». Вони завжди відгукуються на наші прохання. Завдяки мультимедійному обладнанню діти значно ефективніше сприйматимуть інформацію на уроках. Їм буде і цікаво, і пізнавально,– говорить директорка Василівської школи Ольга Лук’янченко.
Василівська школа розміщується у двох корпусах: основний – для учнів середніх класів, а другий – для молодших. Загалом у школі навчаються 53 дитини. Це учні не тільки з Василівки, а й із сусідніх сіл: Мартинівки, Бринзів, Лесинків, Лівобережної Сокілки. Їх підвозять шкільним автобусом.

ГО «Полтавщина Аграрна».

Поділися:

Добавить комментарий