На час дії воєнного стану

На час дії воєнного стану

Двома мінімальними розмірами заробітної плати на місяць з арештованого рахунку відтепер, на період дії воєнного стану, зможуть користуватися фізичні особи – боржники.
Нагадаємо: набрали чинності зміни до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих особливостей організації примусового виконання судових рішень і рішень інших органів під час дії воєнного стану». Новели передбачають, що тимчасово, на період дії воєнного стану, фізособи-боржники зможуть здійснювати видаткові операції з одного з арештованих рахунків в одному банку в межах двох мінімальних розмірів зарплати на місяць (наразі розмір мінімальної заробітної плати в Україні становить 6 700 гривень).
Ця сума може бути використана протягом місяця, вона не є накопичуваною. Відповідна норма діє незалежно від розміру заборгованості за виконавчим документом.
Важливо! Для визначення такого рахунку боржнику обов’язково потрібно звернутись до державного виконавця, який наклав арешт, з відповідною заявою про визначення поточного рахунку у банку для здійснення видаткових операцій. Заява може бути подана в паперовій формі або в електронній формі з дотриманням вимог, встановлених Законом України «Про електронні документи та електронний документообіг».
Актуальні контактні дані відділів ДВС Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції – за посиланням: https://www.sumyjust. gov.ua/…/viddily-derzhavnoyi…/

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції.

Добавить комментарий