На фронті кулі обминали…

На фронті кулі обминали…

У день, коли в Кременчуці поминали Героїв Небесної Сотні, зокрема прапороносця 9-ї сотні самооборони Євромайдану кременчужанина Ігоря Сердюка, який загинув від кулі снайпера, в наддніпрянському місті відбувся ще один жалобний захід. Рідні, бойові побратими, друзі, знайомі провели в останню путь свого земляка, колишнього бійця 25-ї повітряно-десантної бригади Ігоря Мусійка.
У зону проведення антитерористичної операції Ігор Мусійко прибув під час четвертої хвилі мобілізації, брав участь у боях на території Луганської й Донецької областей. Навесні 2016 року боєць був демобілізований і повернувся додому, до мирного життя.
За словами кременчуцького волонтера Леоніда Харченка, Ігор Мусійко був членом організації “АТО Майдан Кременчук”. Нещодавно йому виповнилося 39 років. А в ніч із 15 на 16 лютого Ігор Мусійко трагічно загинув неподалік залізничної станції, розташованої у Крюківському районі міста, потрапивши під потяг.
Церемонія прощання з Ігорем Мусійком відбулася у міському Палаці культури, поминальну службу відправили у Свято-Миколаївському соборі. Поховали ветерана АТО Ігоря Мусійка на міському Свіштовському кладовищі.

Юлія ДУМКА-КОНДРАТЬЄВА
“Зоря Полтавщини”

Поділися:

Добавить комментарий