НА ХОРОЛЬЩИНІ ПОЧАВ  ДІЯТИ ОСЕРЕДОК ПОЛІТИЧНОЇ  ПАРТІЇ «УДАР  ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»!

Члени Хорольської міської партійної організації політичної партії «УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка».

НА ХОРОЛЬЩИНІ ПОЧАВ ДІЯТИ ОСЕРЕДОК ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УДАР ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»!

20 листопада 2021 року відбулися збори Хорольської міської партійної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка». У відповідності до подання, за результатами голосування головою вищезазначеної парторганізації став знаний у Хоролі підприємець, авторитетний та відповідальний чоловік, член виконкому Хорольської міськради Руслан ГАВРИЛЕНКО. Також були обрані керівні органи організації (Рада та Ревізійна комісія), голова виконкому – Людмила МАХНО.

«Триває розбудова партії. Сьогодні починається новітня історія для Полтавського УДАРу. Ключове завдання для нашої партії – сильна держава. Якщо працюватимемо разом, якщо нас підтримуватимуть близькі люди, родина, друзі, то зможемо добитися того, щоб Україна стала сильною. Щоб через партійну діяльність до влади приходили найкращі, щоб у кожного українця була гідна робота, належна заробітна плата, європейський рівень життя. Руслан Гавриленко – це принциповий та авторитетний патріот Хорола, він буде гідно представляти інтереси нашої партії на Хорольщині! Далі буде більше, працюємо, як завжди, на результат», – коментує подію голова Полтавської обласної партійної організації Костянтин Іщейкін.

Прес-служба Полтавської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка».

НА ХОРОЛЬЩИНІ ПОЧАВ  ДІЯТИ ОСЕРЕДОК ПОЛІТИЧНОЇ  ПАРТІЇ «УДАР  ВІТАЛІЯ КЛИЧКА»!

Добавить комментарий