На Миколаївщині воїни-ремонтники отримали нові автомобілі та колісні тягачі КрАЗ

????????????????????????????????????

На Миколаївщині воїни-ремонтники отримали нові автомобілі та колісні тягачі КрАЗ

На Миколаївщині, на базі ремонтно-відновлювального полку озброєння Збройних сил України, із нагоди початку нового навчального 2018 року відбулося вручення зброї та техніки. Особовий склад ремонтно-відновлювального полку отримав у розпорядження від Міністерства оборони України нові автомобілі та колісні тягачі КрАЗ із напівпричепами. Про це інформує сайт МО України.
Наразі у різних підрозділах Нацгвардії, Державної прикордонної служби, Збройних сил України на виконанні різних завдань задіяна військова техніка КрАЗ та спецтехніка на її базі. В основному це – бортові всюдиходи КрАЗ-6322 та КрАЗ-5233, сідельні тягачі КрАЗ-6446, бронетехніка КрАЗ-Спартан, КрАЗ-Кугуар, КрАЗ-Шрек. Слід зазначити, що нова автомобільна техніка КрАЗ оснащується альтернативними силовими установками та вузлами із покращеними показниками потужності, питомої витрати пального та зовнішніми швидкісними характеристиками. До того ж у них кращі масо-габаритні показники, надійність на відмови та ресурс до капітального ремонту. Крім нової силової установки, на серійних всюдиходах встановлюється багато з того, що робить техніку КрАЗ більш ефективнішою та витривалішою. Зокрема це: алюмінієвий радіатор замість латунного, який довів кращі показники із міцності, теплопровідності, тепловіддачі, гідравлічного опору радіатора; глушник прямокутної форми об’ємного типу з перегородками взамін циліндричного прямоточного резонаторного типу, що дозволило зменшити рівень зовнішнього шуму автомобіля та опір випускної системи і позитивно впливає на експлуатаційні та економічні показники роботи двигуна; нове зчеплення із покращеними показниками зносу, надійності та стійкості; рульовий механізм інтегрального типу із вбудованим розподілювачем та підсилювачем із кращими експлуатаційними показниками, що дозволяє виключити з конструкції рульового привода автомобілів циліндр гідропідсилювача руля; електричне управління системою центрального підкачування шин (ЦПШ) за допомогою електроклапана та клавіші і сигнальної лампи на панелі приладів, що дозволяє покращити умови роботи водія та спростити пневмосистему ЦПШ із виключенням стальних та гнучких повітропроводів.
Нині Кременчуцький автозавод випускає широку лінійку автомобільної техніки КрАЗ спеціального призначення різних колісних формул, компонувальних рішень, комплектує її, на вимогу замовника, силовими агрегатами, вузлами і системами різних виробників.
Вітчизняний виробник – завод “КрАЗ” – гарантує виконання замовлень на будь-яку техніку із продуктової лінійки підприємства у будь-яких обсягах.

Діна СТЕГАНЦЕВА
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий