На оперну сцену завдяки  благодійному фонду  "Повір у себе"

На оперну сцену завдяки благодійному фонду «Повір у себе»

З 2014 року завдяки благодійному фонду «Повір у себе» Оксана Панченко із Лубен змогла не лише навчатися в Національній музичній академії імені Петра Чайковського, що у Києві, але й щомісячно отримувати академічну стипендію. Та на цьому починаюча співачка не зупиняється, адже мріє про сольну кар’єру на величних оперних сценах світу.

Благодійний фонд «Повір у себе» понад десять років допомагає талановитій молоді із сіл та селищ здобувати освіту в кращих навчальних закладах країни. Ті, кому вдалося пройти конкурсний відбір, отримують від фонду стипендію, допомогу на оплату гуртожитку, ґранти.
Про фонд «Повір у себе» Оксана Панченко дізналась від свого класного керівника Ніни Михайлівни Сокирко:
– Навчалась у Лубенській спеціалізованій школі № 6, там і дізналась про таку можливість. Фонд допомагає розвиватись, повірити у себе молоді – майбутнім студентам. Дуже несподівано було стати стипендіатом. Не думала, що випаде така нагода, але вирішила спробувати.
Оксана згадує, як хвилювалась під час співбесіди. Але попри емоції дівчина змогла потрапити до числа стипендіатів, бо вірила у свої сили:
– По класу фортепіано вчилася у Лубенській музичній школі, а потім додалися уроки вокалу. Спочатку батьки хотіли, щоб я була перекладачем, бо до цього теж є хист. Але ж так захопилась творчістю, що до проекту прийшла вже з великою кількістю нагород із академічного вокалу.
Стипендіатка каже:
– Найбільше у цьому підтримували батьки. Говорили, що завжди варто використовувати кожен шанс. Тому вдалося вступити до музичної академії імені Чайковського. Родина дуже радіє моїм успіхам.
Фонд «Повір у себе» щомісячно надає Оксані стипендію. Зараз дівчина на другому курсі магістратури. Крім того, опановує професію філолога в Національному педагогічному університеті імені Драгоманова. Працює артисткою в Національній опері України та активно засвоює іноземні мови, бо вони допомагають у творчій роботі. Оксана Панченко переконана, що музика – це назавжди:
– Я з нею народилась. Люблю її всю: і класичну, і будь-яку іншу. Це величезний пласт культури й не лише для України, а для кожного народу світу. Одна із моїх мрій: аби українська опера відроджувалась. А ще мрію вибудувати сольну кар’єру та прославити Україну піснею.
Довідково. Благодійний фонд «Повір у себе» заснували Віктор та Ірина Іванчики, аби обдаровані діти із сільської місцевості мали змогу отримати висококласне навчання.
За 10 років існування фонд розробив чотири освітні проекти, надав 32 наукових ґранти та допоміг отримати освіту 529 студентам.
У разі додаткових запитань про роботу фонду та участь у програмах телефонуйте: (095) 272-64-58; http:// www.povirusebe.org/.

ГО «Полтавщина Аграрна».

Поділися:

Добавить комментарий