Спортивний калейдоскоп

На початку вересня в Полтаві відбудеться «Poltava Nova poshta Half Marafhon»

Після річної перерви масштабні бігові змагання повертаються до Полтави. 4 та 5 вересня заплановано проведення міжнародного спортивно-масового легкоатлетичного заходу «Напівмарафон Нова пошта», у якому прогнозовано візьмуть участь близько п’яти тисяч учасників. 500 дітей пробіжать свої перші дистанції. Оскільки траса напівмарафону була сертифікована міжнародним сертифікатом AIMS, а сам захід був включений до європейського календаря пробігів, участь у ньому також візьмуть елітні спортсмени з Кенії, Ефіопії та Нідерландів.
Як повідомляють організатори заходу, 4 вересня відбудеться видача стартових пакетів, 5 вересня – забіги на основні дистанції – 21 км, 10 км, 5 км – і безкоштовні соціальні дистанції – 1 км та дитячі забіги на 500 і 100 м. Безкоштовна участь також передбачена учасникам 60+, з особливими потребами, ветеранам АТО. Місце старту – площа біля адмінбудівлі по вулиці Соборності, 45, у Полтаві. Деталі та реєстрація на сайті https://timer.newrun.com.ua/
Марафонці змагатимуться не лише в абсолютній першості, а й за віковими категоріями. Переможцям вручать призи. Організатори зазначають, що усі фінішери «Poltava Nova poshta Half Marafhon», естафет та забігів на 10 км, а також діти отримають пам’ятну медаль.

За матеріалами timer.newrun.com.ua

Поділися:

Добавить комментарий