На Полтавщині реконструюють освітній заклад  за «Програмою з відновлення України»

На Полтавщині реконструюють освітній заклад за «Програмою з відновлення України»

Зокрема, йдеться про реконструкцію дитсадка з добудовою найпростішого укриття у Котелевській громаді. Захисна споруда буде розрахована на 70 людей. Також передбачені умови для людей з інвалідністю.

Днями з робочою поїздкою Котелевську громаду відвідав заступник начальника ОВА Максим Калінін. Разом із головою територіальної громади Тетяною Корост оглянули об’єкт, який планується відновити. 

На Полтавщині реконструюють освітній заклад  за «Програмою з відновлення України»

Ця будівля вже кілька років не використовувалася. А нині у нашій громаді багато переселенців із дітками, – розповіла Тетяна Корост. — Коли проєкт буде реалізовано, дитсадок зможуть відвідувати як діти переселенців, так і діти жителів громади, адже наразі в нас всі дошкільні заклади переповнені. 

У закладі функціонуватимуть чотири групи. Вцілому дитсадок розрахований на 60 дітей. Планується добудувати укриття, утеплити фасад, замінити покрівлю, вікна та двері. На проєкт виділено субвенцію у розмірі 20 млн грн. 4 млн 400 тисяч – кошти громади.
Заступник начальника ОВА відвідав ліцей, де планують будувати укриття. Наразі громада вже розробила кошторисну документацію та передбачила кошти з місцевого бюджету. Оглянули й укриття місцевої школи, в якому минулоріч завершили ремонт. Воно відповідає всім вимогам, є кілька кімнат, санвузли, запаси води.

Фото з сайту Полтавської ОВА

 

Поділися:

Добавить комментарий