На Полтавщині стартують відбірні змагання сьомої Всеукраїнської спартакіади серед осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва “Сила духу”

На Полтавщині стартують відбірні  змагання сьомої Всеукраїнської  спартакіади серед осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва “Сила духу”Здоров’я і спорт тісно пов’язані між собою поняття. Навіть невелика фізична активність загартовує волю, підвищує самооцінку й опір стресам та повертає людині внутрішню рівновагу.
Сьомий рік поспіль з метою залучення потерпілих на виробництві до активного громадського життя, надання їм допомоги у психологічній, фізичній та соціальній реабілітації Фонд соціального страхування України проводить Всеукраїнську спартакіаду “Сила духу”.

Фінальним змаганням Всеукраїнської спартакіади, що цьогоріч відбудуться 18–20 вересня в м. Ужгороді, передують регіональні змагання.
Рішенням організаційного комітету з підготовки та проведення на Полтавщині обласної спартакіади серед осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва, до складу якого традиційно увійшли представники управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області (далі – управління), обласної ради ФСТ “Спартак” та обласного центру “Інваспорт”, визначено, що 25 червня 2019 року на базі дитячого оздоровчого центру “Маяк”, який розташований у с. Головач Полтавської області, відбудуться відбірні регіональні змагання сьомої Всеукраїнської спартакіади серед осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва “Сила духу”. Участь у цьому спортивному заході візьмуть десять команд, сформованих Великобагачанським, Горішньоплавнівським, Диканським, Кременчуцьким, Лубенським, Миргородським, Пирятинським, Полтавським, Хорольським, Полтавським міським відділеннями управління.
Спартакіада буде проводитись із таких видів спорту: армспорт, бомбаскет, гирьовий спорт, дартс, настільний теніс, шахи. До участі у змаганнях допускатимуться особи з-поміж потерпілих на виробництві, які проживають на території Полтавської області, мають відповідні спортивні навички та перебувають на обліку в відділеннях управління. Одна особа може взяти участь лише в одному виді змагань.
Потерпілим, що виявили бажання взяти участь у регіональній спартакіаді, необхідно при собі мати документ, який засвідчує їхню особу, та медичну довідку, що надає дозвіл на участь у змаганнях.
Переможці відбірних регіональних змагань будуть нагороджені медалями, кубками та дипломами, а також матимуть змогу відстоювати честь Полтавщини на фінальних змаганнях Всеукраїнської спартакіади серед осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва “Сила духу” в місті Ужгороді.

Управління виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування
України у Полтавській області.

Поділися:

Добавить комментарий