На Полтавщині та в кількох  областях України відбулися акції  протесту проти підвищення  комунальних тарифів

На Полтавщині та в кількох областях України відбулися акції протесту проти підвищення комунальних тарифів

Зокрема у Лубнах група людей 4 січня двічі перекривала рух по трасі Київ – Харків – Довжанський, таким чином організувавши протест через занадто високі тарифи на газ. Активісти заблокували рух транспорту біля Лубен поблизу села Засулля. До учасників акції також приєдналися жителі Пирятина, Гребінки й Оржиці, інформує finance.today.ua.
Організатори мітингу повідомили, що розуміють – із такими заходами чимало водіїв не згодні, але іншого способу привернути увагу влади вони не бачать.
Нагадаємо: протести пов’язані з підвищенням вартості транспортування природного газу. Адже тарифи за його розподіл у нових платіжках підвищилися майже вдвічі. Крім того, в рахунку було вписано й зайве – споживачам додатково за опалення нарахували по 299 кубометрів.
Транспортування за новим тарифом обійдеться в 2,94 грн за кубометр, а з урахуванням зайвого в платіжці споживачам доведеться заплатити за повітря 879 грн, йдеться у повідомленні finance.today.ua
***
Із 9 по 12 січня протестні акції проти підвищення комунальних тарифів відбулися одразу в кількох регіонах України. На акції протесту, зокрема, вийшли в Полтаві та інших населених пунктах нашої області, а також у Запорізькій, Харківській, Миколаївській, Дніпропетровській областях.
– Питання збільшення тарифів на транспортування газу викликало обурення людей. Особливо актуально це питання стосується тих громад, які буквально «сидять» на газовій трубі, проте змушені платити великі гроші за газ, – так коментує ситуацію голова Опішнянської територіальної громади Микола Різник.

За матеріалами інтернет-ресурсів підготувала Людмила ДАЦЕНКО.

Поділися:

Добавить комментарий