На Полтавщині завершено весняну посадкову кампанію

На Полтавщині завершено весняну посадкову кампанію

У її межах на Полтавщині посадили 3.77  мільйони саджанців деревних порід на площі 601 гектар. Лісівники виконали план на 102,8%. Про це повідомив директор Слобожанського лісового офісу ДП «Ліси України» Іван Гришко на брифінгу в офіційному медіацентрі Полтавщини. Розповів про результати весняної лісокультурної кампанії в області та пожежонебезпечний період у лісах області.

За словами Івана Гришка, найбільше лісу посадили у Миргородській та Полтавській філіях – 201 га та 249 га відповідно.

Висаджені сіянці сосни звичайної, дуба звичайного та домішки листяних та кісточкових порід.

На Полтавщині завершено весняну посадкову кампанію

«Цього року проводимо не лише лісовідновлення, а й збільшуємо площу нових лісів, – зауважив Іван Гришко. – Зокрема, заліснюємо ділянки, передані нам місцевими громадами в межах проєкту «FOREST RECOVERY». До ініціативи приєдналися уже п’ять громад області. Це Зіньківська, Лютенська, Лохвицька, Омельницька та Новогалещинська. На більшій частині наданих філіям деградованих територій уже росте новий ліс».

Оскільки в області та майже в усіх регіонах України триває заборона на відвідування лісів до завершення воєнного стану, на території області в цьому році створили 4 безпечних та безкоштовних  рекреаційні пункти нового зразка. Загалом в області є близько 50 місць відпочинку поблизу лісових масивів.

Наразі лісівники працюють над доповненням лісових культур та вирощуванням посадкового матеріалу у лісових розсадниках.

 

Поділися:

Добавить комментарий