На Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті – ще один ексклюзивний “КрАЗ”

На Полтавському гірничо-збагачувальному комбінаті – ще один ексклюзивний “КрАЗ”

Ще один новий ексклюзивний спецавтомобіль на базі КрАЗ-5401Н2 з’явився на Полтавському ГЗК. УММ-5К – перший і єдиний на комбінаті та в Україні за своїми параметрами спецвиріб, виготовлений на замовлення комбінату із дотриманням особливих вимог у товаристві ПрАТ «АвтоКрАЗ» і ТОВ «Компанія ТІТАЛ».
Установка мобільна миюча УММ-5К високого тиску з підігрівом води призначена для змивання забруднень будь-якої складності, у тому числі мастила, палива, з гірської техніки, що експлуатується на запилених та забруднених об’єктах.
До складу спецмашини входить двовісне шасі нового покоління КрАЗ-5401 Н2 вантажопідйомністю 13,3 тонни із двигуном Євро 5. На нього змонтовано агрегат високого тиску для мийки техніки з функцією підігріву води, працюючий одночасно з двома стволами ( у комплекті дві котушки високого тиску, подовжуючі насадки для стволів), цистерна-термос для води об’ємом 5 м3 та дизельна мотопомпа для закачування води в цистерну.
Автономний агрегат дозволяє проводити мийку будь-яких поверхонь за допомогою одного або двох стволів високого тиску із максимальною температурою води до 94°С.
Насос високого тиску оснащений латунним колектором, керамічними плунжерами, що забезпечує максимальну стійкість до корозії та зношування через стирання, довгий термін експлуатації в екстремальних умовах. У комплект агрегата входять швидкознімні насадки 0°,15°,25°,40° (пар, пінні), дві котушки по 45 м, телескопічні насадки 1,8 – 5,5 м, дизельний нагрівач.
Термоізоляція цистерни забезпечує зміну температури води не більш ніж на 2°С протягом 10 годин роботи при різниці температур рідини і навколишнього повітря 30°С.
Нагадаємо, що в травні ПГЗК поповнив свій автопарк ексклюзивною забивочною машиною МЗ-5401, призначеною для транспортування забивочного матеріалу до заряджених свердловин і механізованої набійки вертикальних і похилих свердловин на відкритих гірських розробках, засипці траншей.

Діна СТЕГАНЦЕВА
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий