На виставах побували, солодощів скуштували

На виставах побували, солодощів скуштували

Під час зимових шкільних канікул і Новорічно-Різдвяних свят тисячі дітей разом із батьками побували на святкових заходах – ранках, виставах, концертах, різноманітних іграх і розвагах. Лише в обласному центрі ранки міського голови, які проводилися протягом кількох днів на трьох сценах міста – у Палаці дозвілля “Листопад”, міському Будинку культури, Палаці дитячої творчості, – відвідали та отримали там солодкі подарунки 28 тисяч малят.
Так, у Палаці дозвілля “Листопад” на малечу чекала “Новорічна пригода”. Разом із головними героями діти визволяли від злодіїв символ 2018 року – Собаку. А в міському Будинку культури хлопчики та дівчатка стали свідками викрадення новорічної ялинки інопланетянами – на них чекало космошоу “Міжгалактичний Новий рік”.
ОЦЕВУМ підготував казку про втрачений час.
На святі Головної ялинки області у музично-драматичному театрі імені М. В. Гоголя побували майже дві тисячі дітей пільгових категорій, які потребують особливої соціальної уваги, з різних куточків Полтавщини. Для них показали інтермедію за участю Діда Мороза, Снігуроньки, Сніговичка та лісових звірят і казку “Жив-був Пес”.
Діти, які виховуються в багатодітних, прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, родинах опікунів і піклувальників, соціально-реабілітаційних центрах, інтернатних закладах, а також вихованці дитсадків та учні початкових класів отримали солодощі, придбані за кошти місцевих бюджетів і спонсорів. Святкові дійства для малят і дорослих підготували дитячі установи, лікарні, заклади культури, позашкільної освіти, розважальні центри тощо.
Веселі програми з конкурсами, призами, жартами, концертними номерами чекають на дітлахів, їхніх матусь і татусів, дідусів, бабусь також біля зелених красунь, встановлених на площах міст і селищ.
Завершаться Новорічно-Різдвяні дійства на свята Старого Нового року і Хрещення Господнього.

Поділися:

Добавить комментарий