На здобуття премії Полтавської обласної  ради імені І. П. Котляревського

На здобуття премії Полтавської обласної ради імені І. П. Котляревського

Розпочинається прийом матеріалів на здобуття у 2018 році премії Полтавської обласної ради імені І.П. Котляревського, заснованої для відзначення громадян, які своєю професійною, культурно-освітньою діяльністю сприяють розвитку української літературної мови, поезії, театрального мистецтва, класичної та сучасної музики.
Премія присуджується до дня народження І.П. Котляревського – 9 вересня – в номінаціях:
* «Поетичний твір» (нагороджуються поети, які мають значні творчі доробки українською мовою);
* «Театральна діяльність» (нагороджуються митці, які професійно займаються театральною діяльністю і мають вагомі здобутки у популяризації українського театру);
* «Музично-пісенна творчість» (нагороджуються виконавці класичних та автори і виконавці сучасних українських музичних творів);
* «Медіа-проект» (нагороджуються автори радіо-, телепередач, документальних та публіцистичних фільмів, автори публікацій періодичних видань, чиї роботи популяризують українську мову).
Розмір премії становить 5000 (п’ять тисяч) гривень у кожній номінації.
Матеріали на здобуття премії розглядає журі премії. У кожній номінації може бути присуджена лише одна премія. Особи, яким премія вже була присуджена, повторно на її здобуття не висуваються. Премія не може бути присуджена посмертно.
Пропозиції про присудження премії вносять місцеві органи державної виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, творчі спілки, громадські організації, адміністрації (трудові колективи) закладів культури, теле- та радіостудій, редакцій періодичних видань щорічно до 15 липня.
У листі-клопотанні вказується прізвище, ім’я та по батькові кандидата на нагородження, його місце роботи, посада, адреса проживання, контактний телефон, зазначається конкретний внесок претендента відповідно до визначеної номінації.
До листа-клопотання, завіреного підписом керівника організації, установи та печаткою, додаються ксерокопії паспорта та ідентифікаційного коду претендента, книги, відеоматеріали тощо.
Документи подаються до осередку премії – Полтавського літературно-меморіального музею І.П. Котляревського – за адресою: Першотравневий проспект, 18, м. Полтава, 36011.

Журі премії.

Поділися:

Добавить комментарий