НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ ЄДНОСТІ – ЦЕ КРОК ДО ОБ’ЄДНАННЯ УКРАЇНИ

НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ ЄДНОСТІ – ЦЕ КРОК ДО ОБ’ЄДНАННЯ УКРАЇНИ

4 лютого 2022 року в місті Києві відбувся XXV Всеукраїнський з’їзд політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Ця подія ознаменувала початок політичного діалогу між владою та опозиційними силами країни. На заході УДАРу взяли участь представники майже усіх опозиційних Партій. Вони прийшли підтримати ініціативу Віталія Кличка щодо консолідації усіх здорових політичних сил навколо захисту країни. Полтавська обласна партійна організація була у складі 5 делегатів та 10 запрошених гостей. Очолював делегацію Лідер партії на Полтавщині – професор Костянтин Іщейкін.
Під час з’їзду Партії було ухвалено звернення до керівництва держави, лідерів політичних сил, представників місцевого самоврядування та громадськості про необхідність скликання всеукраїнського круглого столу – Національного форуму єдності України. Віталій Кличко закликав владу сісти разом із опозицією за стіл перемовин. «Будемо єдиними та сильними всередині країни – будемо сильними в світі! Тому партія «УДАР» пропонує скликати Національний форум єдності України. Його мета – продемонструвати суспільству і всьому людству консолідацію усіх здорових політичних сил навколо захисту країни. Існують проблеми українців, які треба вирішувати разом. Сьогодні свій заклик до об’єднання зусиль я адресую всім, від кого залежить доля країни.
Пропоную скликати Національний форум єдності України й узгодити першочергові кроки, які підсилять державу, зроблять економіку більш стійкою, а українців – більш захищеними. Боротися треба не один проти одного, а за Україну», – наголосив Віталій Кличко.
Окрім цього, XXV з’їзд партії ухвалив звернення до міжнародних друзів України і партнерів. У зверненні Партія закликає міжнародну спільноту об’єднатися для того, щоб показати, що наші цінності мають значення. «Ми повинні показати, що готові захистити те, що всіх нас об’єднує. Ми усвідомлюємо, що маємо покладатися на власні сили, і ми будемо боронити свою землю, ми будемо битися за свою країну до останнього. Але в той самий час ми розраховуємо на адекватну допомогу від світової спільноти демократичних країн. Сьогодні на часі «захистити демократію, захистити свободу, захистити Україну («Stand for democracy. Stand for freedom. Stand with Ukraine»), – йдеться у зверненні «УДАРу».
Лідер полтавського обласного «УДАРу» Костянтин Іщейкін зазначив, що партія вчасно виходить з такою ініціативою, адже необхідно консолідувати наші зусилля на національному рівні. «Маємо спільно захищати інтереси громадян, пропонувати більш ефективні рішення, допомагати владі вирішувати державницькі виклики та загрози. Форум – це фундамент для об’єднання патріотичних сил».
Одночасно на з’їзді презентували економічний план дій «Захист. Безпека. Розвиток», що дозволить зробити економіку України більш стійкою та підвищити добробут простих українців у найближчій перспективі.

Прес-служба Полтавської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка».

НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ ЄДНОСТІ – ЦЕ КРОК ДО ОБ’ЄДНАННЯ УКРАЇНИ

Добавить комментарий