Надійний товариш, батько, воїн…

Надійний товариш, батько, воїн…

Минулого тижня, виконуючи бойове завдання, внаслідок артилерійського обстрілу українських позицій проросійськими найманцями загинув український воїн – майстер-сержант Георгій Журович Халіков. «Висловлюємо найщиріші співчуття рідним, близьким та мешканцям Шишацької громади», – йдеться у повідомленні на офіційній сторінці у Фейсбук Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
* * *
Георгій Халіков – уродженець села Березіне на Одещині. Але його добре знають жителі Шишацької громади, де він мешкав і працював. Перебуваючи у зоні бойових дій упродовж останніх років, він постійно був на зв’язку не тільки з рідними, а й із друзями та знайомими з Шишацького краю. Життя Георгія Журовича обірвалося біля Гранітного на Донеччині. Йому був 51 рік. «Дядя Жора був душею бойового підрозділу на передовій, – написав у Фейсбуці воєнкор Ігор Левенок. – Він був улюбленцем журналістів, бо перед камерою виглядав природно, не говорив армійськими штампами. Він був дуже скромною і позитивною людиною…»
Усі, хто знав Георгія Халікова, зазначають, що це велика втрата для його побратимів і всієї України. Надійний товариш, батько і воїн… І хай живе серед нас пам’ять про нього, хай у серці кожного відлунюють його слова: «Ми не повинні допустити, щоб нашу націю топтали. Ми пройдемо з перемогою Донбасом».
Пройдемо – обов’язково. І Георгій Халіков буде в цей момент десь поряд… У Георгія Журовича залишилося троє синів, наймолодшому – 18-й рік. Саме за них воював батько. За їхнє життя у мирній і незалежній державі. Хай його мрія, за яку він віддав життя, збудеться якнайшвидше, йдеться на офіційній інтернет-сторінці Шишацької громади.

Поділися:

Добавить комментарий