Нафтогаз допомагає громадам Полтавщини подолати пандемію

Нафтогаз допомагає громадам Полтавщини подолати пандемію

Із самого початку пандемії найбільша газовидобувна компанія України «Укргазвидобування», що входить до Групи Нафтогаз, допомагає містечкам Полтавської області боротися з хворобою та її наслідками. Громади Лохвицького, Зіньківскього, Машівського, Полтавського та ще 9-ти районів отримали від підприємства необхідні захисні засоби та медичне обладнання. Вже вкотре «Укргазвидобування» виділяє кошти на благодійну допомогу заради якнайшвидшого подолання коронавірусу.
Проєкт «Укргазвидобування» під назвою «Благодійна допомога громадам» має на меті допомогти людям тих областей, де компанія провадить діяльність. Територіальні громади Полтавщини отримали захисні маски, респіратори, дезінфектори, безконтактні термометри, обтюратори та інше. Засоби індивідуального захисту та обладнання передали до місцевих медичних і соціальних закладів, а також жителям громад через місцеву владу. Загальна сума допомоги громадам Полтавської області від «Укргазвидобування» склала 6,4 млн грн.
«Наша компанія усвідомлює свою відповідальність перед місцевими спільнотами та суспільством в цілому. Однією із ключових цілей компанії та команди «Укргазвидобування» є підтримка добробуту та здоров’я місцевого населення в регіонах діяльності. Ми розуміємо, наскільки складною та неочікуваною була ситуація з розповсюдженням коронавірусу. Тому навіть коли в перші тижні карантину ми самі відчували дефіцит необхідних захисних засобів, ми все одно знаходили можливість, щоб допомагати громадам. Це наші партнери, з якими у нас системні, взаємовигідні відносини. І ми не могли залишити їх в такій ситуації. Сподіваємося, що наша спільна робота допомогла знизити темпи розповсюдження коронавірусу», – говорить заступник генерального директора із земельних та соціальних питань АТ «Укргазвидобування» В’ячеслав Чаус.
Місцеві громади дуже вдячні компанії за турботу та вчасну допомогу. «Ми вже вдруге отримуємо підтримку від «Укргазвидобування». Наші медичні заклади поповнилися одноразовими рукавицями, респіраторами, дезінфекційними засобами. Все це було передано соціальним закладам та нашій амбулаторії сімейної медицини», – розповів голова об’єднаної територіальної громади Сенча Лохвицького району Віктор Лисий.
«Ми отримали засоби індивідуального захисту, засоби для дезінфекції приміщень, рук, маски і таке інше. Ми дуже цінуємо зусилля компанії. Допомогу розподілили через сільську раду та амбулаторію, просто людям роздавали. Тут у людей не такий рівень доходів, щоб кожен день купляти маски чи захисні рукавички. Тож допомога була дуже вчасною», – говорить голова об’єднаної територіальної громади Базилівщини Машівського району Сергій Сидоренко.
Компанія «Укргазвидобування» почала надавати благодійну підтримку Полтавщині з самого початку пандемії. Вже за перші два місяці карантину медичні заклади області отримали допомогу на загальну суму 4,2 млн грн. Частину цих коштів було витрачено на придбання спеціального обладнання, необхідного для лікування легеневих інфекційних захворювань: апарати ШВЛ, кисневий концентратор і т. ін. Захисні засоби отримали також лікарі та медичний персонал, який працює безпосередньо з пацієнтами. Згідно зі статистичними даними Полтавської облдержадміністрації, з початку карантину на Полтавщині було зафіксовано 337 випадків захворювання.
Довідково. НАК «Нафтогаз України» – це вертикально інтегрована нафтогазова компанія повного циклу, що охоплює розвідку та розробку нафтогазових родовищ, видобуток та пошукове буріння, транспортування і зберігання нафти та газу. АТ «Укргазвидобування» – найбільша газовидобувна компанія, що входить до Групи Нафтогаз та видобуває 73% природного газу в Україні. Сьогодні вона працює на території 11 областей України – 60 районів, 236 територіальних громад.

Роман САВЧУК
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий