Напередодні Нового року «КрАЗ» виграв важливий тендер

Приємна подія напередодні нового року для Кременчуцького автозаводу та Полтавщини! Національний виробник – завод «КрАЗ» – виграв тендер на постачання регіону, де розташований, великої партії комунальної спецтехніки. Тендер оголошений управлінням житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації. Він передбачає постачання партії комунальної техніки трьом містам Полтавщини: Кременчуку, Горішнім Плавням та Гадячу.
Це – перша за кілька десятиліть масштабна взаємодія Полтавської ОДА та Кременчуцького автозаводу із забезпечення регіону новою спецтехнікою за бюджетні кошти. Зазначена подія дуже важлива як для замовника, так і для виконавця. Умови тендера передбачають виготовлення автозаводом сміттєвозів із заднім та боковим завантаженням, мулососної та каналопромивної техніки.
До Кременчука надійдуть три комунальні машини. КАТП-1628 отримає два сміттєвози: КрАЗ-5401 Медіум Б (4х2) із боковим завантаженням, місткість бункера – 18 метрів кубічних, додатково обладнаний відвалом та грейферним захватом; КрАЗ-6511 (6х4) для роботи з контейнерами, із бункером місткістю 3,2 кубічного метра, обладнаний мультиліфтом та маніпулятором. А на «Кременчукводоканалі» функціонуватиме мулососна 7-кубова спецмашина КрАЗ-5401 (4х2), додатково обладнана відвалом для прибирання снігу.
Автопарк комунального господарства Горішніх Плавнів поповниться каналопромивним автомобілем КрАЗ-5401 (КП-40) із 8-кубовою цистерною та додатковим снігоочисним відвалом.
До Гадяцького району надійде три одиниці нової спецтехніки. Зокрема два сміттєвози із боковим завантаженням КрАЗ-5401 Медіум Б із 12-кубовим бункером та додатковим відвалом і грейферним захватом. Місто прибиратиме новий сміттєвоз КрАЗ-5401 Медіум Б із боковим завантаженням, що має 18-кубовий бункер, відвал та грейферний захват.
«КрАЗ» розраховує на подальшу співпрацю із місцевою владою, бо від такої взаємодії кожна із сторін матиме значні переваги. А найголовнішим бонусом цього договору стане добробут мешканців регіону.

Діна СТЕГАНЦЕВА
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий