Наша дума, наша пісня не вмре, не загине...

Наша дума, наша пісня не вмре, не загине…

Із нагоди Національного Шевченківського дня і 205-ї річниці Великого Кобзаря, яку українці в усьому світі відзначали 9 березня, у Полтаві відбулися урочистості біля монумента Пророку нації. Традиційно у цей святий куточок рідного міста полтавці прийшли з синьо-жовтими знаменами й квітами.

Урочисте дійство в обласному центрі відбулося 7 березня. Напрочуд сонячна весняна погода додавала піднесеному настрою зібрання ще більше тепла. Біля пам’ятника Кобзарю містян зустрічав у барвистих народних строях пісенно-танцювальний ансамбль “Полтава” обласної філармонії. Учасникам урочистостей нагадали про особливе історичне значення постаті Тараса Григоровича Шевченка в становленні нашої нації, про його безсмертне Слово, яке на всі віки променить великою непогасною любов’ю до свого народу й землі, зміцнює патріотів у боротьбі за нашу Батьківщину.
Юні полтавці декламували ліричні й полум’яні поезії з “Кобзаря”, артисти філармонії заспівали один із найулюбленіших в Україні поетичних творів генія “Реве та стогне Дніпр широкий”. До підніжжя монумента поклали квіти.

Вікторія КОРНЄВА
“Зоря Полтавщини”

Поділися:

Добавить комментарий