Наспівали на перемогу в Каннах: юні полтавці підкорили журі міжнародного фестивалю

Наспівали на перемогу в Каннах: юні полтавці підкорили журі міжнародного фестивалю

Чудову новину від журі Каннського міжнародного дитячого кінофестивалю отримали юні учасники та їхні наставники з Полтави. Музичний ролик «Я люблю допомагати» («Helping song»), створений у межах спільного проєкту позашкільного закладу «Юний Європеєць» та мовної онлайн-школи «Лінгпортал» посів 1 місце в номінації «Кращий відеоролик».

І перемога в творчому змаганні, й запрошення на урочисте нагородження у Францію стали для конкурсантів із Полтави справжнім сюрпризом. Аж на таку високу оцінку надісланої для участі в фестивалі роботи не сподівалися, зізнається директорка Міжнародної дитячої школи «Юний Європеєць» Олена Завора.
– Цікаво ще й те, що герої відеоролика – наша малеча, тобто зовсім юні вихованці 2012 – 2015 років народження, які тільки починають вивчати англійську мову: Діанка Галівець, Софійка Івженко, Кристинка Павлик, Аня Лоїк, Саша Панченко та Артем Колодін. У відеофільмі вони допомагають кумедному персонажу проєкту Лінгі навести лад на кухні й співають англійською мовою про все, що виконують. Пишаємося нашими переможцями, – розповіла Олена Завора.
Ідея участі в міжнародному дитячому кінофестивалі належить директорці «Лінгпорталу» Анні Дудник. І зовсім не випадково. Завдяки своїй активній професійній позиції вона постійно спілкується з колегами з усього світу, ділиться своїми авторськими «граматичними» піснями, що допомагають швидше опановувати англійську мову й стають популярними в різних країнах, розробляє підручники. Більше того, Анна Дудник має патент на «спосіб вивчення іноземної мови». Цей спосіб був випробуваний і перевірений експертами Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності». І це один із семи таких патентів в Україні. Взятися за розробку ефективної навчальної програми для дітей Анну Павлівну спонукали її дорослі студенти.
«Я поставила собі ціль розробити ефективну, мотивуючу та не нудну навчальну програму для дітей у вигляді гри, а не академічних занять. Спільно з полтавською школою «Юний Європеєць» ми створили експериментальну групу, де займаються дітки 6 – 8 років, які тільки-но почали свою подорож у світ англійської мови. Єдиний критерій при відборі – це їхнє бажання співати англійською. Вокальними справами проєкту опікується викладач музичного мистецтва «Юного Європейця» Ірина Міщенко», – поділилася Анна Дудник.
Створені в межах проєкту «Лінгі Мінгі» відеоролики, а їх уже близько двох десятків, доступні на Ютубі для всіх бажаючих. А, до речі, розроблений на основі патенту Анни Дудник мобільний додаток Lingwiser для допомоги з вивчення і запам’ятовування лексики завантажений у AppStore & GooglePlay для безкоштовного користування.
– Я із задоволенням усім поділюся з небайдужими освітянами міста, області. Беріть, користуйтеся. Бо ж прикро, що інтерес виявляють колеги переважно з-за кордону, – зазначила Анна Дудник.
Хронометраж відеоролика «Я люблю допомагати» – близько чотирьох з половиною хвилин (за вимогами конкурсу – до п’яти). Звукозапис виконувався в професійній студії. Журі оцінювало також оригінальність сценарію та авторську пісню. Отож, із задоволенням наспівавшись, юні полтавці цього разу не тільки вивчили нову англійську лексику, а й здобули перемогу на міжнародному фестивалі.

Вікторія КОРНЄВА
“Зоря Полтавщини”

Поділися:

Добавить комментарий