Наталія Жовнір презентувала книгу «Кавові вірші»

Наталія Жовнір презентувала книгу «Кавові вірші»

Днями  у Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П. Котляревського відбулася презентація нової книжки «Кавові вірші» талановитої полтавської письменниці, журналістки, координаторки літературно – мистецького об’єднання «Творчий Ковчег Полтава» Наталії Жовнір, — повідомили у Департаменті культури і туризму Полтавської ОВА.

До книжки увійшли поезії, написані в 2020-2023 рр. – за чотири найскладніші роки випробувань пандемією, карантином, повномасштабною війною, що й відображено у віршах поетеси. Але увійшли в цю збірку й твори, написані на початку 2020 року, ще до пандемії, і в 2021 році, коли карантин почали послаблювати, а повномасштабна війна ще не розпочалася, тобто є у книжці й позитив, вірші – мрії.

У збірці «Кавові вірші» 5 розділів, вірші різнопланові, як і події останніх чотирьох років.

Книжка вийшла у 2024 році у видавництві ТОВ «АСМІ».

На заході продемонстрували відеопоезії за мотивами творів поетеси, прозвучали пісні на вірші авторки у живому виконанні полтавської композиторки та виконавиці Людмили Костенко та композитора, співака, члена Національної Всеукраїнської музичної спілки, заслуженого працівника культури України Володимира Раковського (у записі, у зв’язку зі станом здоров’я виконавця), прозвучали класичні твори у виконанні учениці Полтавської дитячої музичної школи № 1 імені П. І. Майбороди Анастасії Святної (фортепіано, викладач Олена Матвієнко).

Після презентації відбулося неформальне спілкування з гостями та учасниками заходу.

Наталія Жовнір презентувала книгу «Кавові вірші»

На зустрічі була присутня вчителька, голова методичного об’єднання вчителів української мови та літератури Наталія Кулько, яка висловила свої враження від книги й презентації: «Авторка дарує нам «Кавові вірші»: споживати з відкритою душею, ощадливо, як таблетку від смутку, як ложечку запашного варення, як прихисток у негоду, загорнувшись у плед, чи за чашкою запашного напою, у кав’ярні, або на дивані, підібгавши ноги. І всотувати світло, тепло, щирість. І відновлюватись».

Примірник книги та деякі літературознавчі друковані джерела Наталія Жовнір подарувала бібліотеці.

Захід підготувала і провела завідувач відділу соціокультурної діяльності, реклами та зв’язків з громадськістю Юлія Крамарєва.

Поділися:

Добавить комментарий