Натуральні антибіотики для захисту від вірусів і бактерій

Натуральні антибіотики для захисту від вірусів і бактерій

Сучасна медицина має чимало препаратів від застуд. Але не кожен знає, як правильно застосовувати антибіотики. Також важливо знати, чим їх можна замінити. Природа створила чимало корисних рослин, здатних впоратися з вірусом або бактерією. Надто коли причина застуди невідома. Адже ГРЗ можуть викликати як віруси, так і бактерії. Деякі натуральні антибіотики здатні захистити організм людини від вірусів і бактерій.
Часник
Це потужний імуностимулюючий противірусний засіб, який захищає від респіраторних інфекцій. Він має відхаркувальний, потогінний, гіпотензивний (знижує артеріальний тиск) ефект. Більше того, часник є антитромботичним, гіпоглікемічним, антигістамінним і глистогінним засобом.
Цибуля
Споживання сирої цибулі зміцнює ваш захист і сприяє виділенню секрету в дихальних шляхах. Цей овоч має бактеріостатичний і протизапальний вплив.
Цибулю використовують для лікування респіраторних інфекцій, таких як бронхіт або фарингіт. Це відмінний натуральний дезінфікуючий засіб для зовнішнього застосування.
Ехінацея
Ця рослина стимулює імунну систему і має антиалергенну, лімфатичну, тонізуючу, протимікробну і протизапальну дії. Натуральний засіб для лікування легких респіраторних інфекцій.
Прополіс
Натуральна речовина, що діє як чудовий антисептик і антибіотик завдяки вмісту флавоноїдів і мінералів, таких як залізо й вітаміни (А і Б). Прополіс має антибіотичні, противірусні, протипухлинні та імуностимулюючі властивості, протизапальний і знеболюючий ефект.
Розмарин
Розмарин допомагає боротися з бактеріями, які вражають дихальну систему або шлунково-кишковий тракт, а його ефірна олія є анальгетиком і стимулятором кровообігу. Розмарин регулює роботу нервової системи і має спазмолітичні властивості.
Чебрець
Ця лікарська рослина часто використовується для лікування інфекцій дихальної системи. Це відхаркувальний і антисептичний засіб, очищає легені при кашлі або інфекції, має антиоксидантні властивості і навіть бореться зі старінням.
Водночас важливо пам’ятати, що при тяжких захворюваннях все ж варто звернутися до лікаря.
https://ua-novosti.info/

Поділися:

Добавить комментарий