Нескорений дух

Нескорений дух

Культурно-мистецький проект під такою назвою презентували днями у виставковій залі Полтавської обласної організації спілки художників України.

Він присвячений стійкості й незламності українців у боротьбі з російськими окупантами, а також є вкладом митців Полтавщини у перемогу України, — розповів голова обласної організації Національної спілки художників України Юрій Самойленко. Під час відкриття виставки художники висловили думку, що мистецтво — це зброя, і кожен митець знаходиться на передовій цієї війни.

В експозиції представлені роботи багатьох художників, завданням яких було змінити засоби своєї творчості. Окрім звичних художніх полотен на виставці представлені й колажні роботи, створені із фрагментів фотографій, журналів, тканини, ниток, дроту тощо. Як, наприклад, робота Світлани Олійник “Перетин червоних ліній”.

— росіяни перетнули не тільки кордони нашої держави, а й всі “червоні лінії”, адже нинішня війна має всі ознаки геноциду, — вважає авторка.

Нескорений дух

До уваги відвідувачів організатори також представили фільм про художника, члена Національної спілки художників України, кераміста, викладача Святослава Пашинського, який у 2022 році загинув захищаючи нашу землю від російських окупантів. Автор фільму “Ключ та меч Святослава” — Денис Зозуля.

Нескорений дух

Виставка працюватиме протягом двох тижнів у “Художньому салоні”, вхід вільний.

Ірина РОГОЖИНСЬКА

Фото автора

Поділися:

Добавить комментарий