Нова розробка  заводських конструкторів

Нова розробка заводських конструкторів

На дільниці виробництва вантажних вагонів півскатно-візкового цеху Крюківського вагонобудівного заводу триває виготовлення першого дослідного зразка фітингового вагона-платформи з довжиною навантаження 40 футів для перевезення контейнерів із осьовим навантаженням 23,5 тонни моделі 13-7133, передбачене планом науково-дослідних та конструкторських робіт на 2019 рік.

Після виготовлення дослідного зразка платформу буде направлено на проведення комплексу приймальних випробувань та випробування для отримання сертифіката відповідності ТР ТС.
Їх результати розгляне міжвідомча комісія. Кінцевим етапом виконання комплексу робіт буде внесення даного виробу до довідника “Моделі вантажних вагонів”.
Заступник начальника півскатно-візкового цеху Василь Яременко повідомив, що на виготовленні платформи працюють досвідчені робітники з високою кваліфікацією: електрозварники Віктор Корецький та Сергій Рожко, слюсарі зі складання металоконструкцій Дмитро Устиновський і Володимир Василенко під керівництвом начальника дільниці виробництва вантажних вагонів Сергія Ганжі (на фото).
Для з’єднання деталей платформи застосовують особливий спосіб зварювання, якість виконання якого перевіряють ультразвуком за допомогою спеціального приладу. Авторський нагляд за виконанням складально-зварювальних та слюсарних робіт здійснюють заступник головного зварника Микола Високолян, інженер-технолог технологічного управління Владислав Бабій, начальник бюро піввагонів і платформ проектно-конструкторського управління Артем Крижановський та його колега інженер-конструктор Сергій Левченко.

Валентина УСЕНКО
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий