Нове обладнання  для будинків культури

Нове обладнання для будинків культури

СТОВ «Мусіївське» агропромхолдингу «Астарта-Київ» піклується про розвиток культури в районах, де веде свою діяльність. В рамках щорічного соціального бюджету виділяє кошти на нагальні потреби закладів, допомагає з обладнанням і ремонтами. Нещодавно воно придбало нове устаткування для будинків культури у Хорольському та Лубенському районах.

З Вовчицьким будинком культури Лубенського району співпрацюють близько семи років. З того часу на території облаштували сучасний дитячий майданчик за 27 тисяч гривень. У будівлі закладу встановили твердопаливний котел. Придбали проєктор та інтерактивну дошку.
Нове обладнання дозволяє проводити презентації на концертах і влаштовувати кіноперегляди.
– Цьогоріч для будинку культури придбали ноутбук, два мікрофони й чотири стійки до них. Стара апаратура вже зносилася. А нова коштувала 25 тисяч гривень – це суттєві кошти для сільської ради. Розуміючи необхідність, ми вирішили допомогти, – розповідає фахівець із соціального партнерства СТОВ «Мусіївське» Ігор Чмихало.
У будинку культури діє 12 гуртків, половина з яких – дитячі. Артисти вже випробували нове обладнання на репетиціях – залишилися у захваті.
– Дуже вдячні СТОВ «Мусіївське» за постійну підтримку. Не дочекаємося, коли завершиться карантин, аби дивувати глядачів видовищними виступами, – ділиться директорка Вовчицького будинку культури Світлана Костюк.
Також компанія опікується Покровськобагачанським БК. Він у Хорольському районі. Торік за 40 тисяч гривень тут оновили звукову апаратуру. Цьогоріч за таку ж суму придбали десять LED-прожекторів.
– Сучасне освітлення допомагає проводити вистави будь-якої складності. Кожну пісню можна обіграти. Глядачі можуть роздивитися неймовірні костюми артистів, – тішиться в. о. голови Покровськобагачанської сільської ради Наталія Усик.
Дев’ятирічна Наталія Кривобок встигає відвідувати співочий гурток і танцювальну групу «Родзинка». Зізнається, що тепер в актовій залі стало значно гарніше.
– Аж приємно виступати на сцені. Кожна репетиція – задоволення. Із нетерпінням чекаю, коли розпочнуться концерти, – говорить дівчинка.

ГО «Полтавщина аграрна».

Поділися:

Добавить комментарий