Нове обладнання миргородської школи

Нове обладнання миргородської школи

Реконструйована в межах «Великого будівництва» миргородська школа №9 долучиться до Регіональної програми «Дітям Полтавщини – якісне харчування». Її відвідали голова обласної державної адміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови ОДА Дмитро Лунін. Вони ознайомилися з ходом реконструкції закладу. Наразі роботи на завершальній стадії. Загальна кошторисна вартість проєкту становить понад 8 мільйонів гривень. З них понад 6 мільйонів – кошти з ДФРР, решта – міського бюджету.
Триповерхова будівля школи була збудована у 1985 році. Нині тут навчається 711 учнів. За роки діяльності капітальний ремонт у навчальному закладі не проводився, лише часткові. У межах «Великого будівництва» передбачили такі роботи: проведення реконструкції системи електроосвітлення, утеплення фасадів будівель, заміна віконних блоків та зовнішніх дверей. За попередніми розрахунками, економія теплоспоживання становитиме 20%, економія електроенергії – 22%.
«Завершується термомодернізація миргородської школи в межах президентської програми «Велике будівництво». Уже наступного опалювального сезону заклад суттєво економитиме на енергоресурсах. Для їдальні плануємо закупити нове обладнання завдяки нашій регіональній програмі «Дітям Полтавщини – якісне харчування», яку підтримала обласна рада. Також у цю школу хочемо придбати й нову STEM-лабораторію. Це саме та освіта, створення якої передбачає Стратегія розвитку області на 2021–2027 роки», – наголосив Олег Синєгубов.

За матеріалами департаменту інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

Поділися:

Добавить комментарий