Інформаційний кур’єр

Новини Кременчука

Автопарк Кременчука поповниться новими автобусами, завдяки яким мешканці зможуть швидше і комфортніше доїхати з центру міста до віддалених районів. Це – Лашки, Ревівка, Петрівка, Занасипи, Раківка. Незабаром придбають і 10 тролейбусів зі збільшеним запасом автономного ходу, які з’єднають правобережну і лівобережну частини Кременчука.
***
Як повідомив заступник міського голови Кременчука Валерій Декусар, у квітні спеціальною комісією до початку масової навігації (25 квітня) буде проведено перевірку всіх човнових станцій. Особлива увага приділятиметься наявності та комплектації рятувальних постів з постійним чергуванням осіб, які здійснюють контроль за безпечним користуванням громадянами плавзасобами. Якщо човнова станція не буде готова, то вона не отримає допуск до роботи.
***
Наприкінці травня в Кременчуці розпочнуть роботу пришкільні табори. Цього року їх відкриють на базі 26 шкіл, де планують оздоровити понад 2,5 тисячі учнів. Батьківська доплата за харчування за день складатиме 35 грн, за три тижні зміни – 490 грн. Начальник відділу професійно-технічних, загальноосвітніх, позашкільних та музейних закладів департаменту освіти Кременчуцького міськвиконкому Ігор Процько зауважив, що вперше діятиме табір з іноземними мовами. Волонтер «Корпусу миру» працюватиме з дітьми в таборі, який відкриють у ліцеї № 4.
***
У Кременчуцькому шпиталі для ветеранів війни триває будівництво будиночка-вулика з ліжком для сеансів апітерапії. Лікарі стверджують, що перебування людини неподалік бджолиних вуликів позитивно впливає на здоров’я. Показники основних систем життєзабезпечення під впливом контакту з бджолами суттєво поліпшуються. Для якісного поліпшення самопочуття потрібно пройти кілька сеансів апітерапії. Вони проводитимуться насамперед для учасників АТО, ООС, які мешкають у Кременчуці.

Поділися:

Добавить комментарий