Інформаційний кур’єр

Новини Придніпров’я

Апарат для діагностики слуху в дітей – за благодійні кошти

В отоларингологічному відділенні Кременчуцької міської дитячої лікарні з’явилося нове обладнання для діагностики і лікування маленьких пацієнтів із вадами слуху, яких у наддніпрянському місті нині – понад 80. Гроші на придбання сучасного аудіометра збирали мешканці міста у рамках минулорічної благодійної акції “Серце до серця”. До її організації традиційно долучилися Всеукраїнський благодійний фонд “Серце до серця”, Молодіжний Парламент Кременчука, профільні міські служби й структурні підрозділи виконкому Кременчуцької міської ради. Завдяки проведенню флешмобів, благодійних вечорів, інших заходів вдалося зібрати понад 500 тисяч гривень.
Нещодавно відбулася урочиста передача придбаного за добровільні пожертви кременчужан обладнання медикам. За словами заступника директора КНМП “Кременчуцька міська дитяча лікарня” Руслана Германа, новенький аудіометр можна використовувати як в умовах стаціонару, так і на виїзді, наприклад, для обстеження дітей у дитячому садочку чи школі. Раніше такий апарат був лише в Полтаві.
До речі, за результатами Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця” Кременчук у минулому році вже вкотре отримав почесну відзнаку “Золоте серце України” як місто із найжертовнішими жителями.

У Кременчуці з’явиться сучасний драйв-парк для сімейного спортивного відпочинку

Завершився підрахунок голосів, відданих мешканцями міста на підтримку проектів – претендентів на участь у Громадському бюджеті-2018. У результаті відібрали 15 проектів, за які проголосувало найбільше містян. На їхню реалізацію у міському бюджеті на цей рік передбачено 6 млн грн. Наймасштабніший проект-переможець – облаштування спортивно-сімейного драйв-парку “Міський сад”. Він набрав більше 2,1 тисячі голосів підтримки. Кошторис проекту становить близько 1 млн грн. Окрім цього, протягом поточного року планують реалізувати чотири дрібніших загальноміських проекти, зокрема створити інтерактивний комплекс у НВК №2, дитячий кінофотоцентр.
Окрім цього, в різних мікрорайонах Кременчука будуть впорядковані зупинки громадського транспорту і прибудинкові території, облаштовані зони відпочинку та спортивні майданчики. А в центрі міста з’явиться експериментальний світлофор.

Мешканці Келеберди і Салівки – за приєднання до Горішніх Плавнів

Нещодавно в селі Келеберда Кременчуцького району відбулися громадські слухання, учасники яких підтримали пропозицію приєднатися до сусідніх Горішніх Плавнів згідно із Законом України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”.
“Пришибська сільська рада, що поруч із нами, – самодостатня і заможна. Але ми не можемо приєднатися до неї, бо не маємо спільної межі. А з містом обласного значення Горішні Плавні межуємо, тож можемо приєднуватися”, – пояснила односельцям голова Келебердинської сільської ради Оксана Задворна під час зібрання. Попереду ще багато роботи, щоб усне волевиявлення келебердинців оформити документально відповідно до чинного українського законодавства. Але процес об’єднання розпочато.
Мешканці сусідньої Салівки також висловилися за приєднання до Горішніх Плавнів. Цю ідею підтримали майже всі учасники громадських слухань.

Підготувала Юлія ДУМКА-КОНДРАТЬЄВА.

Добавить комментарий