Новини  з гуманітарного тилу

Новини з гуманітарного тилу

Понад 1,3 млрд грн сягнула допомога від Kernel для українських сил оборони та тих, хто постраждав від агресії ворога.
З початку повномасштабного вторгнення, протягом 2022–2023 рр. агропідприємство «Говтва» Kernel сплатило 158,7 млн грн податків та зборів до бюджетів усіх рівнів.
До бюджетів громад у регіонах присутності надійшло 111,8 млн грн, до Державного бюджету – 46,9 млн грн.
Сума сплаченого єдиного соціального внеску – 40,4 млн грн, на допомогу ЗСУ та підтримку українців спрямовано 23,2 млн грн.

Другий рік наша держава захищає свою незалежність та відзначає свято в умовах повномасштабного вторгнення. Агропідприємство «Говтва» компанії Kernel здійснює господарську діяльність у Полтавській, Черкаській та Кіровоградській областях України, працює прозоро, сплачуючи податки та збори до бюджетів усіх рівнів, спрямовує максимум зусиль та ресурсів на допомогу ЗСУ та місцевим громадам. За рахунок Держаного бюджету зміцнюється наша спільна обороноздатність, з місцевих бюджетів відновлюється пошкоджена інфраструктура та вирішуються гуманітарні питання.
Ігор ДОКТОРОВ, директор агропідприємства «Говтва»:
«Від початку повномасштабного вторгнення агропідприємство «Говтва» спрямувало на добровільні виплати мобілізованим працівникам та допомогу ЗСУ 23,2 мільйона гривень. З перших тижнів війни на потреби військкоматів передано вантажні та легкові автомобілі, пальне на суму близько 1 мільйона гривень. Військовим частинам направлено продуктів харчування на 2,4 млн грн, екіпірування – на 214 тисяч гривень, медичних засобів – на 53 тисячі гривень.
Незалежно від сезону та етапу польових робіт співробітники підприємства продовжують свій внесок та наближають перемогу, піклуючись про воїнів.
Відремонтовано автомобілів та генераторів на 605 тисяч гривень, надано обладнання, інструментів на 650 тис. грн та гуманітарної допомоги на 120 тисяч гривень. Підприємство співпрацює з волонтерськими організаціями та благодійними фондами.
Разом ми непереможні!»

Новини  з гуманітарного тилу

Добавить комментарий