Інформаційний кур’єр

Новини з Придніпров’я

Харчоблоки й свіжа їжа – подарунок школярам

Ще в двох кременчуцьких школах, куди обіди школярам раніше доставляли з інших навчальних закладів і які не користувалися популярністю в школярів, з’явилися власні харчоблоки із новим обладнанням й інвентарем для приготування їжі.
Так, у навчально-виховному комплексі №29 харчоблок розмістили в кімнаті, де до того годували дітей, а в НВК №27 – в господарському приміщенні. Там був зроблений капітальний ремонт, встановлена вентиляційна система, замінена електропроводка. Туди ж завезли усе необхідне технологічне обладнання – раковини, плити, холодильники, шафи для зберігання продуктів, обробні столи, посуд. Харчоблоки у школах, де їх до того ніколи не було, обладнали за кошти з міського бюджету.

Майбутнє України – знову в Горішніх Плавнях

Вже не вперше Горішні Плавні приймали в себе учасників Всеукраїнського форуму “Світ без кордонів – Challenge of the Millennium”. Цього року до міста гірників з’їхалося близько 100 старшокласників, які поглиблено вивчають англійську мову, з Черкас, Одеси, Херсона, Полтави, Києва й інших міст і містечок.
“I’m the Future” – такою була головна тема дводенного форуму. В її рамках під час тренінгів юні інтелектуали говорили про креативність, дискутували на тему лідерства, дотримання громадянських прав у соціумі, отримали від своїх тренерів корисну інформацію про булінг (цькування) і про те, як протистояти цьому негативному явищу. Спілкування відбувалося, звичайно ж, англійською, й у ньому взяли участь волонтери американського Корпусу Миру.
Доки школярі обговорювали важливі питання, їхні куратори теж вчилися з використанням електронних пристроїв й Інтернету допомагати підліткам ставати успішними.

Підготувала Юлія ДУМКА-КОНДРАТЬЄВА.

Поділися:

Добавить комментарий