НОВІТНЯ ТЕХНІКА ВК «ВІВА»  ДЛЯ ІСТОРИЧНИХ МІСЦЬ ПОЛТАВЩИНИ

НОВІТНЯ ТЕХНІКА ВК «ВІВА» ДЛЯ ІСТОРИЧНИХ МІСЦЬ ПОЛТАВЩИНИ

Для підтримання належної чистоти всесвітньо відомої завдяки безсмертним творам Миколи Гоголя Диканьки Комунальному підприємству «Диканський комбінат комунальних підприємств» виробничою компанією «ВІВА» з Кременчука на початку жовтня передано сміттєвоз заднього завантаження об’ємом 16 м3.

Постачання стало можливим завдяки сучасним можливостям відкритої конкуренції виробників на державному торгівельному майданчику «Prozorro» та зекономило для місцевого бюджету значні кошти.
Керівництво комунального підприємства має намір спрямувати ці кошти на потреби більш ніж восьмитисячної громади. А найкоротші терміни виготовлення постачання техніки та запуск її в експлуатацію – ще більш посилюють економічний ефект вдалого придбання.
Компанія-переможець, ТОВ «ВК «ВІВА», має досконалу конструкцію сміттєзбирального обладнання, яке було розроблене за участю європейських партнерів та виробництво якого ведеться з 1999 року в Україні.
Сучасний вигляд обладнання, впізнавані кольори виробника гармонійно поєднуються з архітектурою цього самобутнього населеного пункту, заснованого у XVII столітті, та повністю спростовують застарілі аналогії з виробництвом комунальної техніки інших часів та виробників.
Кременчуцький виробник, ТОВ «ВК «ВІВА», має повний технологічний цикл виготовлення та пропонує всю лінійку техніки для потреб комунальних господарств, які потребують його термінової заміни та поповнення.
СУЧАСНА ТЕХНІКА ТОВ «ВК «ВІВА» – ДЛЯ ЗАМІНИ ЗАСТАРІЛОГО ПАРКУ НА ДОБРОБУТ ГРОМАДИ!

Поділися:

Добавить комментарий