Новорічні подарунки для правоохоронців

Новорічні подарунки для правоохоронців

У переддень нового року керівники області та депутати обласної ради передали територіальним підрозділам Головного управління Національної поліції України в Полтавській області 12 нових службових автомобілів підвищеної прохідності “RENAULT DUSTER” для патрулювання сільської місцевості. Автомобілі передано черговій частині ГУ НПУ в Полтавській області, батальйону поліції особливого призначення, Великобагачанському, Диканському, Козельщинському, Котелевському, Машівському, Оржицькому, Решетилівському, Семенівському, Чорнухинському та Шишацькому відділенням поліції.
Кошти виділені депутатами обласної ради за підтримки облдержадміністрації у рамках виконання програм соціально-економічного розвитку регіону й комплексної програми щодо забезпечення законності та правопорядку, прав, свобод і законних інтересів громадян та правоохоронної роботи.
“Безпека людини є одним із важливих чинників якості роботи влади і має бути пріоритетом. Тому нашими спільними зусиллями ми маємо покращити якість цієї роботи, щоб жителі Полтавщини почувалися впевнено і захищено”, – підкреслив голова ОДА Валерій Головко. Голова обласної ради Олександр Біленький наголосив, що нинішнього року з бюджету області на підтримку правоохоронних органів виділено майже 13 мільйонів гривень. Він побажав, щоб законність у роботі поліції завжди була першоджерелом. Від колективу поліції Полтавщини очільник відомства Андрій Замахін висловив вдячність керівництву області за надану можливість покращення технічних можливостей поліцейських підрозділів та підтримку в роботі.

Віктор КІКОТЬ
Микола БЕЗНОС (фото)
“Зоря Полтавщини”

Поділися:

Добавить комментарий