Новорічні подарунки від сільгосппідприємств агропромхолдингу «Астарта-Київ»

Новорічні подарунки від сільгосппідприємств агропромхолдингу «Астарта-Київ»

Агрофірма «Полтавазернопродукт» привітала учнів Пустовійтівської школи

До дітей завітали Дід Мороз, Снігуронька та веселі аніматори. Солодкі подарунки придбала компанія «Полтавазернопродукт». Їх вручили заступник генерального директора з соціальних питань Анатолій Таранушич та директор виробничого підрозділу АФ «Пустовійтове» Володимир Мигович. Вони побажали дітям щасливого Нового року та успіхів у навчанні.
– Одним із пріоритетних напрямів корпоративної соціальної відповідальності компанії є підтримка та розвиток закладів освіти. Підприємство опікується 22 школами та 16 дитсадочками на території Глобинського й Семенівського районів. Приділяємо увагу різним проектам: IT-освіті, робототехніці, освіті в агросфері, – зазначив Анатолій Таранушич.
Подарунки від «Полтавазернопродукту» школярі та педагогічний колектив отримують не лише під час новорічних свят.
– На свята першого та останнього дзвоників, День села, Новий рік ми – завжди з подарунками. Це не тільки солодощі, а й необхідне устаткування: шкільні дошки та проектори, матеріали для поточного ремонту, – розповів директор Пустовійтівської ЗОШ Василь Архипенко.
З Пустовійтівською школою компанія співпрацює понад 15 років. За цей час спільно оновили кабінет інформатики. Зокрема закупили сучасні комп’ютери, обладнали внутрішні санітарні вузли, замінили систему опалення та відремонтували приміщення твердопаливної котельні.
– Велике значення має те, що компанія повністю забезпечує підвезення дітей – надає автобус, який привозить дітей до навчального закладу, а також на змагання та олімпіади, – зазначив очільник школи.
Загалом у Пустовійтівській ЗОШ навчаються 107 учнів. Нині вони мають комфортні умови завдяки плідній співпраці закладу з агропромхолдингом. Завдяки АПХ «Астарта-Київ» відбудовується другий корпус школи, який постраждав від пожежі у 2000 році.

«Астарта Прихоролля» – дітям Староаврамівки

Учні Староаврамівської школи, як і завжди, дружно, згуртовано й весело відзначили новорічні свята. З привітаннями та подарунками до них завітали представники агрофірми «Астарта Прихоролля», яка традиційно підтримує освітні заклади на території діяльності. А це – понад 10 шкіл і садочків на територіях Хорольського та Миргородського районів.
Від імені «Астарти Прихоролля» агрохолдингу «Астарта-Київ» і всього трудового колективу вчителів, батьків та дітей привітав заступник генерального директора із земельних та соціальних питань Володимир Коряк.
Усі учні школи отримали солодкі подарунки від «Астарти Прихоролля». Такі ж новорічні ласощі агрофірма передала школярам і вихованцям дитячих садочків та шкіл, які працюють на території сіл Гаркушенці та Петрівці Миргородського району, Вишневого НВК, Новоаврамівського ліцею і садочка, дитсадочка Березняків, Тарасівки й Староаврамівки, Тарасівської школи, що в Хорольському районі.
Минулої весни в Староаврамівській школі за фінансової допомоги агрофірми й сільської ради облаштували зону «Парадайз». Проект куточка відпочинку Яни Тур, Ростислава Пупченка та Кароліни Рибчанівської переміг у відповідному конкурсі, який відбувся у таборі «Підйом». Його для талановитих і активних учнів організували благодійний фонд «Повір у себе» та агропромхолдинг «Астарта-Київ».
– Ми змогли відірвати школярів від гаджетів, що було для нас найголовнішим завданням. Тут вони грають у настільні ігри, вчать уроки. З’явилося місце, де батьки можуть зачекати на дитину,– розповідає директор Староаврамівської школи Інна Пупченко.
Задоволені результатом і учні, які працювали над проектом, і їхні однокласники та вчителі. За словами десятикласника Ростислава Пупченка, зона відпочинку не буває порожньою, але найбільше всі змагаються за місце на великих пуфах.
– Лаунж-зона додала нових барв у шкільне життя. У нас є ще багато ідей, які хочемо реалізувати, – розповіла учениця 8-го класу Кароліна Рибчанівська.
Цього року «Астарта Прихоролля» допомогла відремонтувати цоколь і ґанок у Староаврамівській школі, а минулоріч виділила 80 тисяч гривень на капітальний ремонт спортивної зали.
***
Як і всі маленькі діти, хлопчики й дівчатка, які навчаються у закладі дошкільної освіти «Капітошка», з нетерпінням чекали на зимове свято. Готувалися заздалегідь: намалювали малюки, вивчили вірші й таночки, заспівали англійською мовою різдвяні куплети. Сповнені радісного передчуття, малюки чекали на Діда Мороза та Снігуроньку. Новорічні герої вручили всім вихованцям подарунки, які придбала агрофірма «Астарта Прихоролля».
– У нас налагоджена тісна співпраця – керівництво товариства завжди відгукується на всі наші прохання. Коли звертаємося, виписують безкоштовно борошно й цукор для харчування дітей, – розповідає директор ЗДО «Капітошка» Любов Ганзенко.
Цього року «Астарта Прихоролля» придбала для дошкільнят нову сучасну спортивну гірку. Тепер діти і в приміщенні можуть активно проводити час та розвивати свої спортивні навички.
– Ми маємо добрі стосунки з «Астартою Прихоролля», безпосередньо з виробничим підрозділом «Зоря», який працює на території Староаврамівської сільської ради. До речі, практично всі наші вихованці – діти працівників агрофірми. Влітку залюбки проводимо екскурсії на виробничих територіях, де фахівці розповідають про свою роботу, – додає пані Любов Ганзенко.
З початку діяльності в регіоні товариство допомогло відновити роботу чотирьох дитячих садочків.
– Навчання дітей – це святе. Ми підтримуємо навчальні заклади. Співпрацюємо із сільською радою. Суттєво допомагаємо наповнювати місцевий бюджет, – зазначив генеральний директор «Астарти Прихоролля» Павло Кандиба.
З приходом підприємства в Хорольський район молодь залишається жити в Староаврамівці. У селі покращилася демографічна ситуація – нині садочок відвідують 30 дітей. «Астарта Прихоролля» підтримує і заклади культури та колективи художньої самодіяльності.
Торік, як і в попередні роки, агрофірма профінансувала ямковий ремонт вулиць для відновлення автошляхів внутрішніх сполучень населених пунктів сільських рад території діяльності. Допомогу на харчування пацієнтів отримує Хорольська центральна районна лікарня, до якої звертаються мешканці Староаврамівки та інших сіл Хорольського району.

ГО «Полтавщина Аграрна».

Поділися:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Добавить комментарий