Обмежені можливості  й безмежне завзяття

Обмежені можливості й безмежне завзяття

У Котельві втретє відбувся чемпіонат Полтавської області з рекреаційних видів спорту серед осіб з інвалідністю. Гостей тепло зустрів голова Котелевського районного осередку осіб з інвалідністю «Союзу організацій інвалідів України» Іван Калюх. Змагання проходили в спортивному залі Будинку культури «Скіфія». Для участі у чемпіонаті, що проводився в рамках проєкту «Артспорт» та за сприяння Фонду соціального захисту інвалідів, до «Скіфії» завітали близько сорока спортсменів з Полтави, Кременчука, Хорола, Лазірок Лубенського району і, звичайно ж, Котелевського краю, який представляли Сергій Гнилосир, Олена Коваленко, Надія Тимошенко, В’ячеслав Супруненко та Назар Легуша.
Змагання відбувалися в таких рекреаційних видах спорту, як дартс, бочче, кільця, бомбаскет та «CORNHOLE». Суддівство здійснювали представник котелевської команди, відповідальний за проведення у селищі подібних спортивних заходів, він же голова комітету зі спорту Полтавського обласного осередку осіб з інвалідністю Сергій Гнилосир. Йому активно допомагав голова ФСК «Гелон» Олександр Кравченко. Найбільшу кількість призових місць посіли представники Лазірок – Сергій Прачук, Людмила Кравченко, Євген Зубач, Борис Рак. Вдало виступили й кременчужани Жанна Симонян, Світлана Карпук, Віктор Польовий. Серед котелевців вкотре у дартсі не було рівних Сергію Гнилосиру.
Переможцям і призерам чемпіонату відзнаки Полтавського обласного осередку «Союзу організацій інвалідів України» вручили селищний голова Котельви Тетяна Корост та голова Полтавської обласної організації Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» Сергій Чумак. Тетяна Корост зазначила, що оптимізму, завзяттю та силі волі цих людей, які приїхали позмагатися до Котельви, можна лише по-доброму позаздрити. Котелевці завжди готові створювати гостям комфортні умови для спортивного суперництва, змістовного та цікавого відпочинку.

Анатолій ДЖЕРЕЛЕЙКО
Журналіст

Добавить комментарий