Олег ПРИЙМАЧОВ: “Перемогу присвячую  українському народу, нашим незламним людям!”

Полтавець Олег Приймачов чемпіон Всесвітніх ігор (в центрі).

Олег ПРИЙМАЧОВ: “Перемогу присвячую українському народу, нашим незламним людям!”

В американському Бірмінгемі (штат Алабама, США) закінчилися Всесвітні ігри-2022 – аналог Олімпіади для неолімпійських видів спорту. Збірна України здобула на цих змаганнях 16 золотих, 12 срібних та 17 бронзових медалей. Із 45 нагородами у своїй медальній скарбничці наші спортсмени посіли третє загальнокомандне місце, поступившись другою сходинкою команді США лише через те, що американці вибороли більшу кількість срібних нагород (результат збірної США: 16-18-10). Перемогла ж у загальному медальному заліку Німеччина (24-7-16).
Приємно, що свій внесок у тріумф українців зробив і чемпіон минулих Всесвітніх ігор-2017, наш земляк, тай-боксер Олег Приймачов. Полтавцю не було рівних і цьогоріч. На шляху до фіналу у ваговій категорії 91 кг він нокаутував узбека Фаната Хахрамонова та француза Джекі Джина. У поєдинку за «золото» Олегові протистояв американець Метью Бейкер. Проти українця була і домашня для спортсмена з США арена, і несамовита підтримка, яку Метью отримував від місцевих глядачів. Але в напруженому поєдинку полтавець не залишив суддям приводу «підкорегувати» результати двобою на користь господаря змагань, як це іноді трапляється у спорті. Вигравши всі раунди, Олег Приймачов вдруге став переможцем Всесвітніх ігор – найпрестижніших світових змагань для спортсменів-неолімпійців.
Варто зауважити, що (в тому числі й завдяки «золоту» нашого земляка у тайському боксі) «синьо-жовта» спортивна дружина встановила власний медальний рекорд за історію участі у Всесвітніх іграх.
В інтерв’ю «Суспільному» Олег так прокоментував свою перемогу: «Це єдиний поєдинок на турнірі, що тривав усі три раунди. Попередні я завершував достроково. Тому він був складним, але не скажу, що найтяжчим у кар’єрі. Це далеко не так. Зараз переглядаю свої бої і бачу недоліки. Можна було працювати і по-іншому, але на момент завершення фінального двобою я, звичайно, був задоволений. Перемогу присвячую українському народу, нашим незламним людям, тим, які захищають країну із зброєю в руках, і взагалі всім українцям, які працюють в тилу, допомагають.
Цьогоріч міжнародних змагань вже не передбачається. Минув чемпіонат світу, Всесвітні ігри завершились. Поки не відомо, як буде з чемпіонатом України через ситуацію, що склалася. Тому надалі планую тренуватись, підтримувати спортивну форму і паралельно займатися суспільно-корисною працею. Зокрема, добровольчим підрозділом, який ми з друзями, можна сказати, вже створили. Вони чекають на мій приїзд, будемо працювати і розвивати цей напрямок, бо це зараз актуально і потрібно країні».
Вітаємо Олега Приймачова із заслуженою перемогою! Слава українському спорту! Слава Україні! Героям слава!

За матеріалами відкритих інтернет-джерел підготував Анатолій ПЕТРЕНКО.