Інформаційний кур’єр

Олег СИНЄГУБОВ: «Медична галузь Полтавщини додатково отримає 15 мільйонів гривень»

Медична галузь Полтавщини додатково отримає 15 мільйонів гривень, про це заявив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов. Очільник виконавчої влади області розповів, що частина цих коштів буде направлена на боротьбу з поширенням коронавірусу та продовження виплат у 300% медичному персоналу.

«На доплати медикам Обласного центру профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІД, де наприкінці минулого року була відкрита нова ПЛР-лабораторія, а також на відшкодування пільгових пенсій та доплату в розмірі 300 відсотків медичним та іншим працівникам Полтавського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру передбачено 2,4 мільйона гривень з обласного бюджету», – зазначив голова ОДА.
Також, за словами Олега Синєгубова, виділено кошти на забезпечення клініко-діагностичної лабораторії Полтавського обласного клінічного протитуберкульозного диспансеру реагентами, ПЛР-картриджами.
Із 15 мільйонів гривень кошти також будуть спрямовані на потреби Полтавської обласної клінічної лікарні (4,6 млн грн – на придбання високовольтного генератора, виробів медичного призначення та технічне обслуговування ангіографічної системи Allura Xper FD10C Phillips), 2 млн грн – на придбання тотальних ендопротезів суглобів, 1,3 млн грн – для обласного кардіоцентру (на вироби медичного призначення для забезпечення надання медичної допомоги хворим із порушенням ритму та перенос рентгенологічного апарата) тощо.
«Підтримувати медичну галузь, особливо в такі часи, – наше пріоритетне завдання. Для цього ми мобілізуємо всі ресурси», – підсумував Олег Синєгубов.
Нагадаємо, під час другого пленарного засідання четвертої сесії Полтавської обласної ради 8-го скликання депутати підтримали проєкт рішення «Про внесення змін до показників обласного бюджету Полтавської області на 2021 рік». З-поміж іншого на підтримку медичної сфери Полтавщини було додатково виділено 15 мільйонів гривень.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

Поділися:

Добавить комментарий