Олександр Хижняк тріумфував на престижному турнірі "Странджа-2020"

Олександр Хижняк тріумфував на престижному турнірі «Странджа-2020»

У суботу, 25 січня, відбулися заключні поєдинки одного з найпрестижніших світових боксерських стартів «Странджа- 2020» (міжнародний турнір класу «А»), який уже 71-й раз поспіль проходив у Болгарії. Участь у цьогорічних змаганнях взяли понад 300 боксерів з 30 країн світу. Саме турнір в Софії по праву вважався «генеральною репетицією» для збірних перед стартом ліцензійних турнірів на Олімпійські ігри Токіо-2020.

Наш земляк Олександр Хижняк не лише переміг у ваговій категорії до 75 кг, а й отримав приз «Кращий боксер турніру незалежно від вагової категорії».
Підсумкові результати турніру показали, що українська команда має чудовий потенціал перед стартом кваліфікаційних стартів на Олімпіаду 2020. За результатами поєдинків попередньої стадії до півфіналів турніру вийшли десять представників нашої збірної. Цей показник став найкращим серед усіх збірних – учасниць змагань. У підсумку українські боксери здобули 4 золоті, 1 срібну і 5 бронзових нагород. Наша команда посіла перше місце у загальному медальному заліку.
Президент Федерації боксу України Володимир Продивус так підсумував здобуток українських спортсменів: «Результат турніру «Странджа» – це узагальнений показник реального стану справ в українському боксі. Статус найкращої команди Європи ми підтвердили у 2019-му на Європейських іграх і зараз продовжуємо робити все, щоб спортивною Україною пишалися. Головна ціль для нас на сьогоднішній день – здобуття ліцензій на Олімпійські ігри, і ми поступово та впевнено йдемо до цієї мети. Подяка тренерському складу нашої збірної, особистим тренерам та боксерам за віддану роботу. Молодці. Вітаю».
Нагадаємо: континентальні кваліфікаційні змагання відбуватимуться до 30 квітня. Європейський турнір буде приймати Лондон (Англія) з 13 по 23 березня, а всесвітній боксерський турнір відбудеться з 13 по 24 травня 2020 року в Парижі (Франція). Головні змагання чотириріччя – ХХХІ літні Олімпійські ігри-2020 – пройдуть в Токіо (Японія) з 24 липня по 9 серпня.

Андрій СОВА
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий