Олександр Хижняк  увійшов в історію  світового боксу

Олександр Хижняк увійшов в історію світового боксу

Уперше в історії діючий український боксер отримав право голосу у Виконавчому комітеті Міжнародної асоціації боксу. Вдвічі приємно, що цим атлетом став наш земляк Олександр Хижняк.

Під час засідання Виконавчого комітету AIBA у Будапешті уперше асоціацією були затверджені постійні представники боксерів для включення до складу Виконкому. Дві квотні посади будуть заповнені головою та заступником голови комісії атлетів, яку створено минулого року. Олександр Хижняк з України та Ірма Теста з Італії отримають голосуючі місця у Виконавчому комітеті Міжнародної асоціації боксу, повідомляє офіційний сайт Федерації боксу України.
Франко Фальчінеллі, президент Європейської конфедерації боксу (EUBC), прокоментував цю подію так: «Вітаю двох європейських боксерів, Олександра Хижняка з України та Ірму Теста з Італії, з обранням до Виконавчого комітету. Олександр та Ірма, ваші приготування до олімпійського турніру Токіо-2020 – очевидний пріоритет! Однак ви повинні з гордістю прийняти та цінувати цей історичний результат виборів, що свідчить про те, наскільки колеги-боксери з усього світу шанують вас. У цей складний період вони розраховують на те, щоб ви взяли на себе цю відповідальність за представлення спільноти спортсменів у виконавчому органі Міжнародної асоціації боксу та сприяли вирішенню питань всередині організації.
Чудово мати таких видатних представників чоловічого та жіночого боксу у складі Виконкому! Удачі вам обом у завоюванні олімпійських медалей, а також у вашій новій представницькій ролі!»
Вітаємо Олександра Хижняка з черговим міжнародним визнанням і бажаємо успіхів як на боксерському ринзі, так і в роботі у Виконкомі міжнародної асоціації боксу на благо всієї спортивної спільноти!

Андрій СОВА
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий