Олександр САВИЦЬКИЙ:  «У цій грі нас прорвало»

Олександр САВИЦЬКИЙ: «У цій грі нас прорвало»

У завершальному матчі регулярного чемпіонату Української хокейної ліги «Кременчук» в очному протистоянні з київським «Соколом» виборов срібні нагороди першості України. І зробив це просто гросмейстерськи. Рахунок гри говорить сам за себе – 8:1.
Як зазначив у післяматчевому коментарі коуч кременчужан Олександр Савицький: «Ми навіть не очікували, що буде такий результат, але в кожній грі намагаємося володіти ініціативою і створювати гольові моменти, та, звичайно, їх не завжди вдається реалізовувати. У цій грі нас прорвало. Нам ця перемога потрібна була ще й для кращого просування у плей-оф, і все разом позначилося на результаті.
У плей-оф немає слабких суперників. Найбільший суперник – це ми самі. Нам необхідно демонструвати безстрашність і самовіддачу, як у грі з «Соколом». Це буде головний момент, який ми не повинні прогавити».
Як уже повідомляла «Зоря Полтавщини», переможцем регулярного чемпіонату УХЛ достроково став «Донбас», тож хокеїсти з Дружківки автоматично вийшли у півфінал серії плей-оф. Кременчужан у чвертьфіналі очікують поєдинки з «Білим Барсом». Саме ці команди 22 березня о 18:00 відкриють чвертьфінал вирішального етапу першості країни. В інших чвертьфінальних серіях гратимуть «Сокіл» із «Маріуполем» та «Краматорськ» із «Дніпром». «Крижані Вовки», які у «регулярці» фінішували останніми, для себе сезон 2020– 2021 завершили.
Чвертьфінальні серії плей-оф триватимуть до 2 перемог однієї з команд. Переможці півфіналів та фіналу визначаться з результатами більшої кількості матчів (серії триватимуть до 4 перемог одного із клубів).
Тож усе тільки починається. Удачі тобі, «Кременчук»!