Олександр ШАМОТА: “Фестиваль  “Майстерня міста” цьогоріч поб’є  рекорди відвідуваності”

Олександр ШАМОТА: “Фестиваль “Майстерня міста” цьогоріч поб’є рекорди відвідуваності”

У Полтаві за підтримки міської ради вп’яте пройде потужний фестиваль «Майстерня міста». Тема цього року – КУЛЬТУРА і МІСТО. Упродовж трьох днів можна буде відвідати більше півсотні заходів. Про це стало відомо під час прес-конференції у меморіальному музеї-садибі Панаса Мирного. Організатори очікують цьогоріч рекордну кількість відвідувачів, зокрема із-за кордону. Полтавська міська рада нагадує, що охочі подати заявку на участь у фестивалі мають встигнути до 14 березня.

Секретар Полтавської міськради Олександр Шамота зазначив: «Українське суспільство в цілому, кожен з нас переживає важливий етап – революцію участі. Зокрема завдяки таким фестивалям люди відчувають причетність до глобальних задумів та позитивних перетворень. Ми всі найбільше цінуємо саме ті зміни, які самі ініціювали та провели. Тому ми п’ятий рік поспіль за підтримки проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» проводимо фестиваль «Майстерня міста».
Масштаби фестивалю збільшуються, кількість відвідувачів та запропонованих їхній увазі активностей щороку зростає. Першого року заходи відвідали 4 тисячі, у 2018-му – 12,5 тисячі, у 2019-му – 20 тисяч полтавців і гостей міста.
Урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста» – це платформа для спілкування громади міста – громадських організацій та активістів, представників бізнесу і міської влади – на теми інтегрованого міського розвитку.
Олександр Шамота зазначив: «Ми системно працюємо над залученням. В тому числі залученням громадськості, інвестицій, партнерів. Нам вдалося зробити Полтаву об’єктом зарубіжних інтересів – нещодавно місто приймало дипломатів – представників країн з усіх кінців планети. В тому числі презентували й наш щорічний фестиваль «Майстерня міста». Міська влада позиціонує Полтаву як бізнесовий та інноваційний центр, привабливий туристичний, мистецький і культурний осередок регіону. Місто, яке готове створювати максимально відкриті, безпечні та комфортні умови для інвесторів. Такий чіткий та прозорий сигнал ми надсилаємо не тільки міжнародним партнерам, а й нашій полтавській громадськості. Ми працюємо, як магніт, – притягуємо всі ініціативи, підтримуємо та посилюємо всі добрі починання».
Місце прес-конференції обрали не випадково. Адже цьогорічний фестиваль пов’язаний з історією полтавського муніципалітету, де Панас Мирний довгий час працював клерком і щодня пішки долав відстань з дому на роботу і назад. Сьогодні за цим напрямком у місті створено туристичний маршрут.
Фестиваль «Майстерня міста-2020» відбудеться 28–31 травня 2020 року. Місце проведення – театральна площа. Тема урбаністично-культурного фестивалю «Майстерня міста-2020» – КУЛЬТУРА і МІСТО. У програмі – різні форми активності з розвитку ідеї сучасного культурного контексту міста, вплив громадськості на туристичну привабливість міста та його промоцію в Україні та за її межами (створення позитивного іміджу).
Нагадаємо, щоб стати співорганізатором заходів у рамках фестивалю, необхідно попередньо зареєструватися. Деталі можна дізнатись у зручний спосіб: +38(0532) 64-14-01; info@2030.poltava.ua. Полтавська міська рада та проект «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» будуть надавати фінансування заходам, що відповідають тематиці та формату фестивалю.

Пресслужба Полтавської міської ради.

Поділися:

Добавить комментарий