Олександр ШАМОТА: «Карантин – не час для простою»

Олександр ШАМОТА: «Карантин – не час для простою»

Під час карантину міська влада Полтави чимало уваги приділяє ремонтам об’єктів соціальної, культурної та спортивної інфраструктури. Відповідні роботи на сьогодні проводяться в декількох закладах.
Одним із таких закладів є полтавський «Спартак». Уже декілька років, як його повернули у власність міста. Які саме роботи проводяться нині та що саме планується зробити в славнозвісному «Спартаку»? Про це запитали в секретаря Полтавської міської ради Олександра ШАМОТИ.

– Маємо привести «Спартак» до того рівня, де буде не соромно тренуватись та приймати учасників всеукраїнських і міжнародних змагань. На цьому етапі відновлили зали для тренувань з пауерліфтингу та боксу. Все застаріле обладнання, котре не оновлювалось років тридцять, а то й більше, замінили на нове. Мало того, перш ніж закуповувати обладнання, ми порадились з полтавськими спортсменами, котрі наголосили на придбанні найнеобхідніших для занять снарядів і обладнання.
Окрім спортивних закладів, за словами секретаря Полтавської міської ради Олександра Шамоти, не залишаються без уваги і заклади культури.
– «Час «простою» без відвідувачів не пройшов даремно. Заклади, котрі розташовані у віддалених районах Полтави, таких, як Рибці, Івонченці, Дальні Яківці тощо, також повинні працювати задля комфорту і зручності своїх відвідувачів! Ми повністю оновили та модернізували бібліотеку №17, що в Рибцях. Тут було дуже холодно взимку. Повністю замінили систему опалення, наразі встановлюється конвектор. Також виконані всі внутрішні та зовнішні роботи по реставрації будівлі, зроблено нормальну доріжку та, власне, підхід до самої бібліотеки. Також планується встановлення ще одного комп’ютера для роботи в мережі Інтернет для зручності громадян.
Поки діє карантин, продовжують ремонт у бібліотеці на Половках. Її не ремонтували з 1970-х років. Наразі закінчують роботи з облаштування читального залу, книгосховища та господарських приміщень. Місто змінює підходи до роботи бібліотек: книгозбірні переформатовують у публічні хаби, де можна не тільки взяти книгу й почитати, а й створено умови для того, щоб спілкуватись, об’єднуватись у групи за інтересами, займатися творчістю або скористатись комп’ютером та Інтернетом. «Наша мета – щоб атмосфера в подібних закладах була такою, щоб відвідувачам хотілося б залишитись тут якомога довше!» – говорить Шамота.
Ще одним закладом, в котрому наразі ведуться ремонтні роботи, є ДМШ№2 імені В. Шаповаленка.
– Наша мета – зробити цю будівлю якомога енергоефективнішою. В приміщенні замінили вікна, двері. Змінили лінолеум на першому та другому поверхах. У школи є власна котельня, а от ремонт в ній не проводився майже 40 років! Гроші на ремонт уже виділені. Капітальний ремонт котельні дозволить нам зробити відвідування занять максимально комфортним у будь-яку пору року, а також заощаджувати близько 40 відсотків міських коштів на опаленні школи.
Полтава особливо пишається відкриттям центру Steam-освіти:
– У Полтаві відкрився один із найкращих у країні центр STEAM-освіти. Що це таке? Тут учні та вчителі зможуть навчатися, підвищувати свої навички та знання з хімії, фізики, інформатики та програмування, вдосконалюють кулінарну майстерність…
Система доповненої реальності, все необхідне для робототехніки, лазерні лобзик та фреза, зручні меблі, чудове приміщення на вулиці Нечуя Левицького, куди зручно діставатись з усіх куточків міста.
Система освіти, культури, спорту та ще багато чого розвивається. Ми маємо рухатись в ногу з сучасністю, ба, навіть швидше! Для цього робимо все для створення, відновлення, поліпшення життя та побуту полтавців!

Поділися:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Добавить комментарий